Cleveland Cavaliers gözünü Derrick Favors'a dikti!

Cleveland Cavaliers gözünü Derrick Favors'a dikti!

NBA Doğu Konferansı ekibi Cleveland Cavaliers, pota altı rotasyonunu güçlendirme çalışmaları kapsamında Utah Jazz’den Derrick Favors’a yönelebilir. ESPN’de yayınlanan The Jump isimli programa konuşan Adrian Wojnarowski, Cavs’e yardım edebilip, transfer için uygun olabilecek oyuncu olarak Favors’ın ismini verdi. 2010-11 sezonunun son... » devamı.

CSKA Moskova deplasmanda Armani Exchange Milano'yu dağıttı | #GameON

CSKA Moskova deplasmanda Armani Exchange Milano'yu dağıttı | #GameON

CSKA Moskova Deplasmanda Armani Exchange Milano’yu Dağıttı | 107-81 Maça Nando De Colo’nun serbest atış çizgisinden bulduğu isabetlerle başlayan CSKA Moskova, maça hücumda tam olarak istediklerini yapamayarak başlayan Armani Exchange Milano’ya karşı skor üstünlüğüne sahip olarak başladı. İlk üç dakika... » devamı.

#EuroBasket2017 Türkiye'de!

2017 FIBA Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye, bir grup turuna ve finale ev sahipliği yapacak! FIBA Avrupa Yönetim Kurulu’nun Münih’te düzenlediği toplantıda aday ülkelerin teker teker sunumlarını yapmasının ardından kurul bir karara vardı. Finlandiya, İsrail, Romanya ve Polonya’nın bulunduğu adaylar arasında yer alan Türkiye’nin,... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon