O bir Honda, hayır o bir Tesla, hayır hayır o Teslonda! [Video]

Tesla otomobillerde kullanılan elektrikli motor altyapısı sektörün en iyileri arasında yer alıyor. Bu yüzden de bu altyapının kullanıldığı özel modifiye projeleri sürekli artış gösteriyor. Bunlardan bir tanesi olan Teslonda, elde edilen performansıyla nefes kesiyor. Teslonda, Jason Hughes tarafından kurulan HSR Motors şirketinden alınan... » devamı.

Tesla Semi prototipinden 'yok artık' dedirten hızlanma videosu [İzle]

Elektrikli kamyon modeli Tesla Semi, şirket tarafından gerçek yol şartlarında test ediliyor. Bunlardan bir tanesinde çekilen kısa video ise koca bir yok artık dedirtiyor. Toplamda 500 kadar ön sipariş aldığı bilinen elektrikli kamyon Tesla Semi, tahmin edebileceğiniz üzere diğer kamyonlara hiç benzemiyor. Elektrik motorlarıyla inanılmaz bir tork sunan... » devamı.

Tesla Model X, karlı yolda 43 tonluk dev karşısında [Video]

Tesla‘nın daha çok aileler tarafından tercih edilen otomobil modeli Model X, yeri geldiğinde bu kimliğinin dışına rahatlıkla çıkabiliyor. İşte bunu gösteren örneklerden bir tanesi daha karşımızda bulunuyor. Zaman zaman birçok farklı araç ile kalkış yarışına sokulan elektriğin en kaslı hali Tesla... » devamı.

Elon Musk'ın Falcon Heavy ile uzaya attığı Tesla Roadster nerede?

Ticari uzay şirketi SpaceX, geçtiğimiz hafta tarihi bir adım atarak dünyanın mevcut en güçlü roketi Falcon Heavy ile önemli bir kalkış yapmıştı. Ancak biliyorsunuz bu kalkıştan çok roket ile uzaya gönderilen Elon Musk’ın Tesla Roadster’ı gündemi meşgul etti. Peki dünya dışına çıkan ilk... » devamı.

Tersine mühendislik için tam 185 bin euro ödenen Tesla Model 3, Alman mühendisleri şaşırttı

Elektrikli otomobil dünyası ve Tesla için en önemli otomobil modellerinden Model 3, geçtiğimiz haftalarda bir uçağın kargo bölümünde Almanya’ya giderken görüntülenmişti. Bunun arkasından ise tahmin edildiği gibi tersine mühendislik işlemi çıktı. 35 bin dolarlık fiyatıyla geniş kitleleri Tesla ve elektrikli... » devamı.

Büyük kazada ortaya çıkan Tesla Model 3 sorunu için Elon Musk devrede

Tesla için en önemli otomobil konumunda bulunan Model 3, satın alan kullanıcılar tarafından artık aktif olarak trafikte kullanılıyor. Böyle olunca araç için kaza haberleri de geliyor. Böyle bir kazada ortaya çıkan Model 3 sorunu içinse Elon Musk önemli değişiklikler müjdeliyor. 35 bin dolarlık fiyatıyla geniş kitleleri Tesla... » devamı.

Türkiye'ye gelmeye hazırlanan Tesla'dan büyük elektrikli otomobil başarısı

Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi Tesla, üretim konusunda ciddi sorunlar yaşamasına rağmen önemli bir kilometre taşını geride bırakmayı başardı. Bildiğiniz gibi şu an pazarda Model S, Model X ve Model 3 otomobilleriyle yer alan Elon Musk‘ın gözde şirketi Tesla, üretim konusunda önemli bir seviyeye ulaştı. Gelen... » devamı.

Türkiye'ye gelen Tesla'dan büyük elektrikli otomobil başarısı

Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi Tesla, üretim konusunda ciddi sorunlar yaşamasına rağmen önemli bir kilometre taşını geride bırakmayı başardı. Bildiğiniz gibi şu an pazarda Model S, Model X ve Model 3 otomobilleriyle yer alan Elon Musk‘ın gözde şirketi Tesla, üretim konusunda önemli bir seviyeye ulaştı. Gelen... » devamı.

Skoda'dan beklenmedik mizah; 280 beygirlik Superb'in 'Mars yolculuğu' tamamlandı [İzle]

Skoda’nın resmi Youtube hesabı üzerinden paylaşılan keyifli video ile, Elon Musk’ın Tesla Roadster’ı uzaya göndermesine esprili bir bakış açısı getiriliyor. Elon Musk‘ın kendisine ait olan ilk jenerasyon Roadster‘ını Falcon Heavy ile birlikte uzaya göndermesinin yankıları devam ederken, fırlatmanın ertesi gününde... » devamı.

Uzay fotoğrafçısının gözünden Tesla Roadster'ın yıldızlar içindeki yolculuğu [Video]

SpaceX projesi sayesinde Falcon Heavy‘de kendine yer bulan Tesla Roadster, uzaydaki yolculuğuna hayli ses getirecek şekilde başladı. Ancak onu kaydeden sadece SpaceX ekibi değildi. Uzay fotoğrafçısı Rogelio Bernal Andreo, Tesla’nın yolculuğunu yakalamayı başarmış. Tesla Roadster, direksiyonunda Starman ile yolculuğuna 6 Şubat’ta başladı.... » devamı.

Aslında 'iki tane' Tesla Roadster vardı; tarihi Falcon Heavy fırlatması, fiyatları yüz katına çıkarttı!

Tesla Roadster’ın uzaya gönderildiği Falcon Heavy fırlatmasında gözlerden kaçarak geç fark edilen detay, oyuncak piyasası bir anda hareketlendi. Geçtiğimiz haftanın dünyada en çok konuşulan olaylarından birisi hiç şüphesiz SpaceX tarafından gerçekleştirilen Falcon Heavy uçuşu oldu. Mars üzerindeki gelecek... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon