The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm fotoğrafları

The Walking Dead’in yeni sezonunda işler karışıyor. Gelecek hafta seyredeceğimiz The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm fotoğraflarıyla boy gösteriyor. Bu fotoğraflar yeni bölüme dair ipuçları içeriyor. Onuncu sezon bölümleri karşımıza çıkmaya devam ederken The Walking Dead’de dengelerin değiştiği bir döneme... » devamı.

The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead onuncu sezona tam gaz devam ediyor. Gelecek hafta ekrana gelecek olan The Walking Dead 10. sezon 3. bölüm tanıtım filmi izleyicilerle paylaşıldı. The Walking Dead’in dünyası giderek genişlerken ana dizideki hikaye de ayrılan karakterlere rağmen yoluna devam etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz sezon Rick Grimes ve Maggie Greene’nin ayrılmasının... » devamı.

Lucifer 5. sezon 5. bölüm ile ilgili heyecanlandıran kritik açıklama

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon 5. bölüm için isim tahmin oyununu devam ettiriyor. Ancak gözden kaçmış olabilecek bir açıklama daha dikkat çekiyor. Lucifer 5. sezon, Netflix kütüphanesinde yer almak için çekimlerine devam ederken senaristlerin isim tahmin oyunu da hız kesmiyor bildiğiniz gibi. Geçtiğimiz günlerde 5. sezon 5. bölüm... » devamı.

Stranger Things yıldızının sürpriz Netflix serisi [Video]

Stranger Things yıldızlarından Gaten Matarazzo, yepyeni bir Netflix serisi ile dönüyor. Ancak bu düşündüğünüz gibi bir seri olmayabilir. Sevilen Netflix dizisi Stranger Things oyuncularından Gaten Matarazzo, platform için yepyeni bir yapımla karşımızda. Stranger Things’te Dustin rolüyle izleyicilerin sevgisini kazanan Matarazzo’nun yeni yapımı... » devamı.

Lucifer 5. sezon 5. bölüm ipucuyla gelen tek tahmin

Lucifer 5. sezon bölüm isimleri için tahmin oyunu beşinci bölümle de devam ediyor. Netflix dizisinin ipucu tek bir kişiyi işaret ediyor. Netflix favorisi Lucifer 5. sezon bölüm isimlerini ne yazık ki hala tahmin oyunuyla açıklamaya devam ediyor. Dördüncü bölümün ismi geçtiğimiz gün açıklanmış ve beraberinde bir... » devamı.

The Walking Dead dizisindeki zorunlu değişiklik

The Walking Dead onuncu sezonunda çizgi romanlardaki hikayelerini uyarlama devam ediyor fakat yaşanan olumsuzluklar yazarları karakter odaklı değişikliklere zorluyor. Temel olarak baktığımızda The Walking Dead’in çizgi romanlarla birebir bağlantılı şekilde ilerlemiyor. Fakat çizgi romanlardaki büyük hikayeler dizide yaşanacak olaylara ilham veriyor.... » devamı.

Game of Thrones finalinden kesilen kritik sahne

Game of Thrones final bölümünde yaşananlar izleyicileri memnun etmeyi başaramadı. Fakat finalden kesilen bir sahne finalde yaşananları çok daha kabul edilebilir bir halde getirebilirdi. Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un finalinde iki karakter arasındaki ilişki önemli bir rol oynadı. Bu da Jon Snow ve Daenerys Targaryen ikilisi oldu. Daenerys Targaryen’in giderek deliriyor... » devamı.

The Walking Dead 10. sezon öncesi zaman atlamasında neler oldu?

The Walking Dead 10. sezon başladığında dizide birkaç aylık bir zaman atlaması yaşandığını fark ettik. Peki görmediğimiz süreç içinde tam olarak neler oldu? Son zamanlarda The Walking Dead’in dünyasında pek çok zaman atlamasına şahit olduk. Bunlardan bir tanesi altı senelik bir süreyi görmememizle sonuçlandı.... » devamı.

Lucifer 5. sezon 4. bölüm ismiyle gelen 'tavuk' bilmecesi

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon için yapılan “her hafta bir bölüm” açıklaması dördüncü bölümle devam ediyor. Yeni bölümün ismi bir kez daha bir kişiyi işaret ediyor. Netflix kütüphanesine veda etmeye hazırlanan Lucifer 5. sezon bölümlerinin çekimleri hız kesmiyor. Dizinin başlattığı küçük... » devamı.

The Walking Dead 10. sezondaki Rick Grimes kararı

The Walking Dead onuncu sezonunu başlatan bölümde aldığı kararla birlikte Rick Grimes karakterini bir efsaneye dönüştürüyor. Bu durumun sebebi ise Rick’in kızı Judith Grimes oluyor. Bildiğiniz gibi Rick Grimes’ın hikayesi dizinin dokuzuncu sezonunda kesintiye uğradı. Andrew Lincoln’ün ayrılık kararı almasıyla birlikte karakteri... » devamı.

Netflix kütüphanesinde The Walking Dead 9. sezon güncellemesi

6 Ekim’de 10. sezonuna başlayan The Walking Dead 9. sezon bölümleriyle Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini aldı. Netflix Türkiye kütüphanesi ekim ayı içerikleriyle genişlemeye devam ederken; o içeriklerden biri de The Walking Dead 9. sezon oluyor. Yayın haklarına sahip olan popüler çevrim içi yayın platformu dizinin tamamlanmış... » devamı.

Lucifer 5. sezon 4. bölüm için ilk ipucu

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon öncesi bölüm isimleri için başlattığı oyunu sürdürüyor. Sırada dördüncü bölüm var. Netflix favorilerinden Lucifer 5. sezon için her bir bölümüne özel bir tahmin etme oyunu düzenleyecek gibi görünüyor. İlk iki bölüm için dizinin yaratıcısı Ildy Modrovich... » devamı.

George R.R. Martin'in kısmi Game of Thrones finali itirafı

Game of Thrones dünyasının yaratıcısı George R.R. Martin dizinin çok eleştirilen finali hakkında konuştu. Açıklamasıyla finale dair bir şeylerin doğru olmadığını kabul etmiş oldu. Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un hikayesi sekizinci sezonla birlikte son buldu. Olaylar altıncı sezona kadar George R.R. Martin’in dünyasına... » devamı.

The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm fotoğrafları

The Walking Dead’in ekranlara geri dönmesiyle birlikte macera kaldığı yerde devam ediyor. The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm fotoğrafları gelecek hafta yaşanacaklara dair ilk ipuçlarını veriyor. The Walking Dead’in önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan bölümünün isminin We Are the End of the World olduğunu daha önce sizlerle paylaşmıştık.... » devamı.

The Walking Dead 11. sezonda şaşırtıcı Maggie Greene kararı

Yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkan The Walking Dead 11. sezon için hazırlıklara şimdiden başladı. Alınan kararlardan biri de Maggie Greene karakteriyle alakalı. Bildiğiniz gibi The Walking Dead’in son sezonları oldukça sorunlu geçti. Hikayenin bir türlü istenen yönde ilerlememesi izleyicilerin yavaş yavaş diziden... » devamı.

Joaquin Phoenix'li Joker filminden hızlı başlangıç

Joaquin Phoenix‘in performansıyla büyük beğeni topladığı Joker filmi sonunda vizyona girdi. Çok merak edilen film ilk hafta sonunda oldukça hızlı bir başlangıç yaptı. Yönetmenliğini Todd Phillips‘in üstlendiği Joker son zamanların en fazla merak edilen işleri arasında yer alıyor. Filmin çizgi roman uyarlaması... » devamı.

Game of Thrones yıldızının gecikmeli şaşırtıcı itirafı

Game of Thrones dizisinde Arya Stark karakteriyle izleyici karşısına çıkan Maisie Williams finalin ardından izleyicileri şaşırtabilecek bir açıklamaya imza attı. Bildiğiniz gibi Westeros‘un en ilgi çekici karakterlerinden biri Arya Stark’tı. Bu karakter ilk sezondan son sezona kadar inanılmaz bir gelişim göstererek izleyicilerin favorisi olmayı... » devamı.

Erken gelen The Walking Dead 11. sezon müjdesi

Daha onuncu sezonu yeni başlayan The Walking Dead 11. sezon müjdesi ile karşımıza çıkıyor. Bu dünyanın yakın gelecekte ekranları terk etmeyeceği böylece netlik kazanmış oluyor. Robert Kirkman tarafından yaratılan The Walking Dead’in evreni her geçen gün genişliyor. Çizgi roman son bulsa da, ana seri tam gaz devam ediyor. Bunun... » devamı.

Samsung'dan heyecan uyandıran Zero Bezel QLED TV

Güney Kore merkezli teknoloji evi Samsung, televizyon tarafında çerçeveleri tamamen ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Zero Bezel QLED TV yolda bulunuyor. Samsung, televizyon tarafında Türkiye pazarı dahil olmak üzere en önemli isimler arasında yer alıyor. Bu alanda gerçekten devrimsel adımlar atan ve ilginç televizyon modelleri hazırlayan firma,... » devamı.

The Walking Dead evreninin yeni dizisinden ilk fragman [İzle]

AMC, The Walking Dead serisini yeni diziyle devam ettiriyor. Diziden ilk fragman New York Comic Con’da yayınlandı. The Walking Dead serisi televizyon tarafında yeni bir diziye kavuşmaya hazırlanıyor. Ana dizi 10. sezon bölümlerini yayınlamaya başlamış, Fear serisi de 5. sezonu noktalamışken New York Comic Con kapsamında gelecek dizinin ilk fragmanı da izleyicilerle... » devamı.

sonraki sayfa >>
beni yukarı gönder
kupon