Tom Holland'ın Mark Ruffalo üzerinden Marvel savunması

Spider-Man’i canlandıran Tom Holland ağzından kaçırdığı Marvel detayları için Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo‘yu örnek göstererek kendini savundu. Bildiğimiz gibi Marvel Sinematik Evreni konusunda iki oyuncunun açıklamaları her zaman çok önemli. Bu iki oyuncu elbette Tom Holland ve Mark Ruffalo. O kadar önemli detayları ağızlarından... » devamı.

Jake Gyllenhaal'un sürdürmeye çalıştığı Spider-Man gizemi

Spider-Man Far From Home filminin kötüsü olarak karşımıza çıkan Jake Gyllenhaal finalde ortaya çıkan gizemi sürdürme konusunda oldukça kararlı görünüyor. Avengers Endgame sonrasında vizyona giren Far From Home filmi izleyicilerden büyük beğeni topladı. Bu başarıda çizgi romanlarda fazlasıyla sevilen Mysterio karakterinin... » devamı.

Sony'nin sürdürmeye çalıştığı Spider-Man Far From Home gizemi

Spider-Man Far From Home vizyona gireli uzun zaman olmasına rağmen Sony stüdyoları filme dair bariz olan bir gizemi sürdürmeye çabalıyor. Bu gizem elbette Mysterio etrafında şekilleniyor. Bildiğiniz gibi Far From Home vizyona girmeden önce Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio karakteri bir süper kahraman olarak tanıtılmış ve onun aslında hikayenin... » devamı.

Spider-Man Far From Home kapağında Avengers Endgame göndermesi

Marvel ve Sony anlaşmazlığı devam ederken Spider-Man Far From Home filmi raflardaki yerini aldı. Filmin kapağındaki Avengers Endgame göndermesi ise dikkatlerden kaçmadı. Spider-Man: Far From Home’in Blu-ray versiyonu geçtiğimiz günlerde raflara çıktı. Bu blu-ray versiyon için de özel bir kapak çalışması hazırlandı.... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon