Avengers Endgame yönetmeninden çarpıcı Spider-Man yorumu

Marvel ve Sony arasındaki Spider-Man anlaşmazlığı gündemden düşmüyor. Şimdi de Avengers Endgame yönetmenlerinden Joe Russo çarpıcı bir yorumla karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi Marvel ve Sony‘nin Örümcek Adam’ı ortak kullanmak üzere imza attığı anlaşmanın süresi doldu. Taraflar... » devamı.

Tom Holland'ın Mark Ruffalo üzerinden Marvel savunması

Spider-Man’i canlandıran Tom Holland ağzından kaçırdığı Marvel detayları için Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo‘yu örnek göstererek kendini savundu. Bildiğimiz gibi Marvel Sinematik Evreni konusunda iki oyuncunun açıklamaları her zaman çok önemli. Bu iki oyuncu elbette Tom Holland ve Mark Ruffalo. O kadar önemli detayları ağızlarından... » devamı.

Tom Holland ve Dwayne Johnson'dan karşılıklı övgüler

Son yılların yükselen isimlerinden biri olan Tom Holland tarafından yapılan Dwayne Johnson övgüsü karşılıksız kalmadı. Oyuncuların birbirleri hakkında sarf ettiği sözler hayranlarını fazlasıyla mutlu etti. Marvel Sinematik Evreni’nde Spider-Man karakteriyle seyrettiğimiz Tom Holland genç yaşına rağmen son zamanların... » devamı.

Sony'nin sürdürmeye çalıştığı Spider-Man Far From Home gizemi

Spider-Man Far From Home vizyona gireli uzun zaman olmasına rağmen Sony stüdyoları filme dair bariz olan bir gizemi sürdürmeye çabalıyor. Bu gizem elbette Mysterio etrafında şekilleniyor. Bildiğiniz gibi Far From Home vizyona girmeden önce Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio karakteri bir süper kahraman olarak tanıtılmış ve onun aslında hikayenin... » devamı.

Sony stüdyolarından sürpriz Spider-Man dizileri kararı

Marvel ve Sony arasındaki anlaşmanın son bulmasıyla birlikte Spider-Man odaklı planlarda ciddi bir değişiklik yaşanıyor. Bunlardan biri de yeni televizyon projeleri olacak gibi görünüyor. Normalde Örümcek Adam karakterinin sinema haklarının Sony stüdyolarına satıldığını bilmeyen kalmadı. Zamanında bu karakteri elden çıkartan... » devamı.

Spider-Man Far From Home kapağında Avengers Endgame göndermesi

Marvel ve Sony anlaşmazlığı devam ederken Spider-Man Far From Home filmi raflardaki yerini aldı. Filmin kapağındaki Avengers Endgame göndermesi ise dikkatlerden kaçmadı. Spider-Man: Far From Home’in Blu-ray versiyonu geçtiğimiz günlerde raflara çıktı. Bu blu-ray versiyon için de özel bir kapak çalışması hazırlandı.... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon