Tartışmalara neden olan Samsung Galaxy S10e versiyonundan resmi paylaşım

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, kendisine özel renk seçeneğiyle bu sefer resmi olarak karşımıza çıktı. Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, biliyorsunuz sarı renk seçeneğiyle geliyor. Firmanın sızdırılan aşağıdaki resmi paylaşımında da görülen... » devamı.

Samsung'dan Galaxy S10 ailesine özel resmi paylaşım

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi için en önemli detay firmanın kendisini tarafından paylaşıldı. Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Ancak firmanın çıkışı üç farklı model ile yapacağı görülüyor. İşte bunlar Samsung Fransa internet sitesinde karşımıza... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesine özel üç reklam filmi [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için YouTube üzerinde üç farklı reklam filmi yayımlandı. Modeller için heyecan artıyor. Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini kaybetmiyor. Kısa süre önce ayrıntılı teknik detayları sızan telefonlar, bu sefer yayımlanan üç resmi reklam filmiyle gündemde bulunuyor.... » devamı.

Sürpriz kalmadı; işte Samsung Galaxy S10 ailesinden ayrıntılı teknik detaylar

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında detayları teknik detaylar paylaşıldı. İşte o bilgiler; Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hemen hemen her detay biliniyor. Yeni ortaya çıkanlar ise geriye kalan birçok eksiği kapatıyor. Buna göre ilk olarak ailenin en altındaki Galaxy S10e ile başlayalım. Model 5,8 inç... » devamı.

Karşınızda Samsung Galaxy S10e modeline özel renk seçeneği

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, bu sefer kendisine özel rengiyle karşımızda bulunuyor. Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, firmanın yeni dönemde en çok satacağı amiral gemilerinden olacak gibi görünüyor. İşte bu model, abilerinden farklı olarak “sarı” renk seçeneğine... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon