Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan tüm resmi kılıflar [Galeri]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan tüm resmi kılıflar karşımızda bulunuyor. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında teknik ve tasarımsal detaylar yanında kılıflar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer yapılan sızıntıyla ise Samsung Galaxy S10 için hazırlanan tüm resmi kılıflar karşımızda... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ ile ekran koruyucu sorunu mu yaşanacak? [Video]

20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için daha önce de duyulan ilginç bir bilgi gelişme var. Samsung Galaxy S10 ailesi başlangıçta üç farklı modelden oluşuyor. Bunlar 5,8 inç 18.5:9 2K+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10e, 6,1 inç 19:9 2+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 ve 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED ekranlı... » devamı.

Karşınızda Samsung Galaxy S10 için hazırlanan resmi kılıf modelleri [Video]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan resmi kılıfları gözler önüne seren bir video yayımlandı. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hem teknik hem de tasarımsal tüm detaylar ortaya dökülmüş durumda. Şimdi ise model için hazırlanan resmi kılıf modelleri karşımızda bulunuyor. Mobile... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesine özel üç reklam filmi [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için YouTube üzerinde üç farklı reklam filmi yayımlandı. Modeller için heyecan artıyor. Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini kaybetmiyor. Kısa süre önce ayrıntılı teknik detayları sızan telefonlar, bu sefer yayımlanan üç resmi reklam filmiyle gündemde bulunuyor.... » devamı.

'Seramik' Galaxy S10 modelinin nefes kesen satış fiyatı belli oldu

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi, seramik versiyonlar taşıyor. İşte bu versiyonlar fiyat konusunda nefes kesiyor. Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+, yukarıda da söylediğimiz gibi seramik versiyonlara sahip olacak. Arka tarafları Xiaomi Mi Mix modelleri gibi seramik olacak bu versiyonlar, bu sayede kalite hissiyatını oldukça artıracak. Siyah ve beyaz renkte... » devamı.

Mate 20, Galaxy S10+, Mate 20 Pro ve iPhone Xs Max yan yana; sizin tercihiniz hangisi?

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi çok merak ediliyor. İşte bu ailenin önemli üyesi Galaxy S10+, Mate 20, Mate 20 Pro ve iPhone Xs Max karşısına çıkıyor. Samsung Galaxy S10+ satışa sunulduğu zaman tahmin edebileceğiniz üzere özellikle Mate 20 Pro ve iPhone Xs Max ile karşılaştırılacak. Sağlam sızıntı... » devamı.

Karşınızda Samsung Galaxy S10e modeline özel renk seçeneği

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, bu sefer kendisine özel rengiyle karşımızda bulunuyor. Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, firmanın yeni dönemde en çok satacağı amiral gemilerinden olacak gibi görünüyor. İşte bu model, abilerinden farklı olarak “sarı” renk seçeneğine... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon