Türkiye'de Samsung Galaxy S10 ön sipariş yapacaklara verilecek hediye kesinleşti [Video]

Resmi olarak yarın akşam lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için Türkiye’deki kullanıcıları ilgilendiren önemli bir detay kesinleşti. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında Türkiye fiyatı haricinde ortaya çıkmayan detay kalmadı. Dediğimiz gibi yarın lanse edilecek telefonların, resmi Türkiye televizyon reklam filmi de sızdırıldı.... » devamı.

Tartışmalara neden olan Samsung Galaxy S10e versiyonundan resmi paylaşım

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, kendisine özel renk seçeneğiyle bu sefer resmi olarak karşımıza çıktı. Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, biliyorsunuz sarı renk seçeneğiyle geliyor. Firmanın sızdırılan aşağıdaki resmi paylaşımında da görülen... » devamı.

12 GB RAM'e sahip Samsung Galaxy S10+ için heyecanlandıran performans sonuçları

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10+, 12 GB RAM’e sahip versiyonuyla performans testlerine giriş yaptı. Performans göz doldurdu. Samsung Galaxy S10+, Galaxy S10 ailesinin en önemli modeli konumunda. Son günlerde seramik versiyonlarıyla gündeme gelen telefon, en üst seviyede 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama sunuyor. İşte bu versiyon hem Geekbench hem de AnTuTu testleriyle... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan tüm resmi kılıflar [Galeri]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan tüm resmi kılıflar karşımızda bulunuyor. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında teknik ve tasarımsal detaylar yanında kılıflar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer yapılan sızıntıyla ise Samsung Galaxy S10 için hazırlanan tüm resmi kılıflar karşımızda... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ ile ekran koruyucu sorunu mu yaşanacak? [Video]

20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için daha önce de duyulan ilginç bir bilgi gelişme var. Samsung Galaxy S10 ailesi başlangıçta üç farklı modelden oluşuyor. Bunlar 5,8 inç 18.5:9 2K+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10e, 6,1 inç 19:9 2+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 ve 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED ekranlı... » devamı.

Samsung'dan Galaxy S10 ailesine özel resmi paylaşım

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi için en önemli detay firmanın kendisini tarafından paylaşıldı. Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Ancak firmanın çıkışı üç farklı model ile yapacağı görülüyor. İşte bunlar Samsung Fransa internet sitesinde karşımıza... » devamı.

Karşınızda Samsung Galaxy S10 için hazırlanan resmi kılıf modelleri [Video]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan resmi kılıfları gözler önüne seren bir video yayımlandı. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hem teknik hem de tasarımsal tüm detaylar ortaya dökülmüş durumda. Şimdi ise model için hazırlanan resmi kılıf modelleri karşımızda bulunuyor. Mobile... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesine özel üç reklam filmi [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için YouTube üzerinde üç farklı reklam filmi yayımlandı. Modeller için heyecan artıyor. Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini kaybetmiyor. Kısa süre önce ayrıntılı teknik detayları sızan telefonlar, bu sefer yayımlanan üç resmi reklam filmiyle gündemde bulunuyor.... » devamı.

Sürpriz kalmadı; işte Samsung Galaxy S10 ailesinden ayrıntılı teknik detaylar

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında detayları teknik detaylar paylaşıldı. İşte o bilgiler; Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hemen hemen her detay biliniyor. Yeni ortaya çıkanlar ise geriye kalan birçok eksiği kapatıyor. Buna göre ilk olarak ailenin en altındaki Galaxy S10e ile başlayalım. Model 5,8 inç... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesinden bekleyenleri çok sevindirecek detay

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde tanıtılacak Samsung Galaxy S10 ailesi, hiç istenmeyen bir değişikliği yapmayarak bekleyenleri çok sevindirecek gibi görünüyor. Günlerdir gündemden düşmeyen Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında neredeyse hiçbir sürpriz kalmadı. Her türlü basın görseli ortaya çıkan telefonlar, yeni bir posterin... » devamı.

'Seramik' Galaxy S10 modelinin nefes kesen satış fiyatı belli oldu

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi, seramik versiyonlar taşıyor. İşte bu versiyonlar fiyat konusunda nefes kesiyor. Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+, yukarıda da söylediğimiz gibi seramik versiyonlara sahip olacak. Arka tarafları Xiaomi Mi Mix modelleri gibi seramik olacak bu versiyonlar, bu sayede kalite hissiyatını oldukça artıracak. Siyah ve beyaz renkte... » devamı.

Samsung Galaxy S10 için ortaya çıkan göz alıcı renk seçeneği

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için daha önce görmediğimiz ilginç bir renk seçeneği ortaya çıktı. Samsung Galaxy S10 ailesi genel olarak yeşil, beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleriyle geliyor. Galaxy S10e modeline bunlara ek olarak sarı rengi koyacak firma, ortaya çıktığı kadarıyla Galaxy S10’a kırmızı... » devamı.

Kullanmak isteyenlere Samsung Galaxy S10 ailesinin resmi duvar kağıdı [İndir]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesinden artık gerçek anlamda sızmayan kalmadı. Modellerin resmi duvar kağıdı bile indirmeye açılmış durumda. Samsung Galaxy S10 ailesi için sık sık resmi basın görselleri yayımlanıyor. İşte bu görsellerde görünen resmi duvar kağıdı, Ice Universe tarafından... » devamı.

'Limited Edition' Samsung Galaxy S10+ için önemli detay

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesinde “Limited Edition” Galaxy S10+ versiyon da olacak. İşte bu model hakkında önemli bir bilgi var. Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Bunlar 5,8 inç 18.5:9 2K+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 Lite, 6,1 inç 19:9 2+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10, 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED... » devamı.

Mate 20, Galaxy S10+, Mate 20 Pro ve iPhone Xs Max yan yana; sizin tercihiniz hangisi?

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi çok merak ediliyor. İşte bu ailenin önemli üyesi Galaxy S10+, Mate 20, Mate 20 Pro ve iPhone Xs Max karşısına çıkıyor. Samsung Galaxy S10+ satışa sunulduğu zaman tahmin edebileceğiniz üzere özellikle Mate 20 Pro ve iPhone Xs Max ile karşılaştırılacak. Sağlam sızıntı... » devamı.

Karşınızda Samsung Galaxy S10e modeline özel renk seçeneği

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, bu sefer kendisine özel rengiyle karşımızda bulunuyor. Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, firmanın yeni dönemde en çok satacağı amiral gemilerinden olacak gibi görünüyor. İşte bu model, abilerinden farklı olarak “sarı” renk seçeneğine... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon