Türkiye'de Samsung Galaxy S10 ön sipariş yapacaklara verilecek hediye kesinleşti [Video]

Resmi olarak yarın akşam lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için Türkiye’deki kullanıcıları ilgilendiren önemli bir detay kesinleşti. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında Türkiye fiyatı haricinde ortaya çıkmayan detay kalmadı. Dediğimiz gibi yarın lanse edilecek telefonların, resmi Türkiye televizyon reklam filmi de sızdırıldı.... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesinin resmi televizyon reklamı sızdırıldı [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için yeni bir sızıntı daha yapıldı. Merakla beklenen telefonlar için heyecan artıyor. Samsung Galaxy S10 ailesi yarın yani 20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Uzun süredir gündemde olan aile, biliyorsunuz hem teknik hem tasarımsal olarak netleşmiş durumda. Ancak telefonlar için yapılan... » devamı.

Samsung Galaxy S10+ ve Galaxy S10 inceleme videosu sızdırıldı [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10+ ve Galaxy S10, sızan video ile karşımızda bulunuyor. İşte modeller hakkında bilinmesi gerekenler. Önümüzdeki çarşamba günü bütçe dostu Galaxy S10e ile beraber resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy S10+ ve Galaxy S10, erken sızan bir ön inceleme videosuyla karşımızda bulunuyor.... » devamı.

12 GB RAM'e sahip Samsung Galaxy S10+ için heyecanlandıran performans sonuçları

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10+, 12 GB RAM’e sahip versiyonuyla performans testlerine giriş yaptı. Performans göz doldurdu. Samsung Galaxy S10+, Galaxy S10 ailesinin en önemli modeli konumunda. Son günlerde seramik versiyonlarıyla gündeme gelen telefon, en üst seviyede 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama sunuyor. İşte bu versiyon hem Geekbench hem de AnTuTu testleriyle... » devamı.

Karşınızda seramik Samsung Galaxy S10+ modelleri

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10+ , seramik versiyonlar taşıyor. İşte bu iki versiyon da karşımızda bulunuyor. Samsung Galaxy S10+, iki farklı seramik versiyona sahip olacak. Arka tarafı Xiaomi Mi Mix modelleri gibi seramik olan bu versiyonlar, siyah ve beyaz renklerde geliyor. Ceramic Black isimli siyah sonrasında Luxurious Ceramic White gibi iddialı bir isim verilen... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ön siparişinde verilecek hediyeler kesinleşti

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesinin ön sipariş hediyesi kesinleşmiş durumda. Buna telefonlardan almayı düşünenler oldukça sevinecek gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir bilgi Samsung Vietnam tarafından resmileştirildi. Buna göre Samsung Galaxy S10 ailesinden ön sipariş veren kişiler kesin olarak yeni... » devamı.

Samsung'dan Galaxy S10 ailesine özel resmi paylaşım

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi için en önemli detay firmanın kendisini tarafından paylaşıldı. Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Ancak firmanın çıkışı üç farklı model ile yapacağı görülüyor. İşte bunlar Samsung Fransa internet sitesinde karşımıza... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesine özel üç reklam filmi [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için YouTube üzerinde üç farklı reklam filmi yayımlandı. Modeller için heyecan artıyor. Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini kaybetmiyor. Kısa süre önce ayrıntılı teknik detayları sızan telefonlar, bu sefer yayımlanan üç resmi reklam filmiyle gündemde bulunuyor.... » devamı.

Sürpriz kalmadı; işte Samsung Galaxy S10 ailesinden ayrıntılı teknik detaylar

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında detayları teknik detaylar paylaşıldı. İşte o bilgiler; Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hemen hemen her detay biliniyor. Yeni ortaya çıkanlar ise geriye kalan birçok eksiği kapatıyor. Buna göre ilk olarak ailenin en altındaki Galaxy S10e ile başlayalım. Model 5,8 inç... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10e'nin en şık renk seçeneği ortaya çıktı

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin önemli modelleri Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10e, bu sefer mavi renk seçenekleriyle gündemde. Samsung Galaxy S10 artık hemen her konuda detaylanmış durumda. Modellerin geriye kalan renk seçenekleri de ortaya çıkıyor. Dün ilginç bir kırmızı renk seçeneği görülen aile, bu sefer... » devamı.

Samsung Galaxy S10 için ortaya çıkan göz alıcı renk seçeneği

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için daha önce görmediğimiz ilginç bir renk seçeneği ortaya çıktı. Samsung Galaxy S10 ailesi genel olarak yeşil, beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleriyle geliyor. Galaxy S10e modeline bunlara ek olarak sarı rengi koyacak firma, ortaya çıktığı kadarıyla Galaxy S10’a kırmızı... » devamı.

'Limited Edition' Samsung Galaxy S10+ için önemli detay

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesinde “Limited Edition” Galaxy S10+ versiyon da olacak. İşte bu model hakkında önemli bir bilgi var. Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Bunlar 5,8 inç 18.5:9 2K+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 Lite, 6,1 inç 19:9 2+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10, 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED... » devamı.

Karşınızda Samsung Galaxy S10e modeline özel renk seçeneği

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, bu sefer kendisine özel rengiyle karşımızda bulunuyor. Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, firmanın yeni dönemde en çok satacağı amiral gemilerinden olacak gibi görünüyor. İşte bu model, abilerinden farklı olarak “sarı” renk seçeneğine... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ya da Galaxy S10+ satın almayı düşünenleri sevindirecek hediye

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesinin ön sipariş hediyesi belli olmuş gibi görünüyor. Firma bu konuda kullanıcıları üzmeyecek bir adım atabilir. Geçtiğimiz günlerde Samsung’un yeni kablosuz kulaklık modeli Galaxy Buds ortaya çıkmıştı. Direkt olarak Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ üzerinde kablosuz olarak... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon