Türkiye'de Samsung Galaxy S10 ön sipariş yapacaklara verilecek hediye kesinleşti [Video]

Resmi olarak yarın akşam lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için Türkiye’deki kullanıcıları ilgilendiren önemli bir detay kesinleşti. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında Türkiye fiyatı haricinde ortaya çıkmayan detay kalmadı. Dediğimiz gibi yarın lanse edilecek telefonların, resmi Türkiye televizyon reklam filmi de sızdırıldı.... » devamı.

Samsung'dan akıllı telefonlar için dikkat çeken yeni ürün

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, şu sıralar sürekli olarak Galaxy S10 ailesiyle gündeme geliyor. Ancak firmadan başka bir ürün daha geliyor. FCC dokümanlarında ortaya çıktığı kadarıyla Samsung imzalı yeni bir powerbank ürünü geliyor. 10.000 mAh kapasitesine sahip bu ürünün en güzel özelliği ise kablosuz şarj... » devamı.

Tartışmalara neden olan Samsung Galaxy S10e versiyonundan resmi paylaşım

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, kendisine özel renk seçeneğiyle bu sefer resmi olarak karşımıza çıktı. Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, biliyorsunuz sarı renk seçeneğiyle geliyor. Firmanın sızdırılan aşağıdaki resmi paylaşımında da görülen... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesinin resmi televizyon reklamı sızdırıldı [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için yeni bir sızıntı daha yapıldı. Merakla beklenen telefonlar için heyecan artıyor. Samsung Galaxy S10 ailesi yarın yani 20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Uzun süredir gündemde olan aile, biliyorsunuz hem teknik hem tasarımsal olarak netleşmiş durumda. Ancak telefonlar için yapılan... » devamı.

Tanıtımına sayılı gün kala Sony Xperia XZ4 resmiyet kazandı [Video]

Samsung Galaxy S10 ailesini tanıtmaya hazırlanırken Sony de yeni amiral gemisi telefonu Xperia XZ4’ü tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket Barselona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi öncesinde Xperia Xperia XZ4 hakkında kısa bir video paylaştı. Teaser olarak tabir edeceğimiz videoda ne yazik ki telefonla ilgili bir detay yer almıyor. ‘’#Xperia... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesiyle çalışan ilk ekran koruyucu

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için üçüncü parti firmalar çalışmaya devam ediyor. Burada aile ile çalışan ilk ekran koruyucu da karşımızda bulunuyor. Samsung Galaxy S10 ailesinde ultrasonik ekrana entegre parmak izi sensörü yer alıyor. İşte bu sensör, söylendiği kadarıyla standart cam ekran korucuyular... » devamı.

Samsung Galaxy S10+ ve Galaxy S10 inceleme videosu sızdırıldı [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10+ ve Galaxy S10, sızan video ile karşımızda bulunuyor. İşte modeller hakkında bilinmesi gerekenler. Önümüzdeki çarşamba günü bütçe dostu Galaxy S10e ile beraber resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy S10+ ve Galaxy S10, erken sızan bir ön inceleme videosuyla karşımızda bulunuyor.... » devamı.

12 GB RAM'e sahip Samsung Galaxy S10+ için heyecanlandıran performans sonuçları

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10+, 12 GB RAM’e sahip versiyonuyla performans testlerine giriş yaptı. Performans göz doldurdu. Samsung Galaxy S10+, Galaxy S10 ailesinin en önemli modeli konumunda. Son günlerde seramik versiyonlarıyla gündeme gelen telefon, en üst seviyede 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama sunuyor. İşte bu versiyon hem Geekbench hem de AnTuTu testleriyle... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan tüm resmi kılıflar [Galeri]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan tüm resmi kılıflar karşımızda bulunuyor. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında teknik ve tasarımsal detaylar yanında kılıflar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer yapılan sızıntıyla ise Samsung Galaxy S10 için hazırlanan tüm resmi kılıflar karşımızda... » devamı.

Karşınızda seramik Samsung Galaxy S10+ modelleri

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10+ , seramik versiyonlar taşıyor. İşte bu iki versiyon da karşımızda bulunuyor. Samsung Galaxy S10+, iki farklı seramik versiyona sahip olacak. Arka tarafı Xiaomi Mi Mix modelleri gibi seramik olan bu versiyonlar, siyah ve beyaz renklerde geliyor. Ceramic Black isimli siyah sonrasında Luxurious Ceramic White gibi iddialı bir isim verilen... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ön siparişinde verilecek hediyeler kesinleşti

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesinin ön sipariş hediyesi kesinleşmiş durumda. Buna telefonlardan almayı düşünenler oldukça sevinecek gibi duruyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir bilgi Samsung Vietnam tarafından resmileştirildi. Buna göre Samsung Galaxy S10 ailesinden ön sipariş veren kişiler kesin olarak yeni... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ ile ekran koruyucu sorunu mu yaşanacak? [Video]

20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için daha önce de duyulan ilginç bir bilgi gelişme var. Samsung Galaxy S10 ailesi başlangıçta üç farklı modelden oluşuyor. Bunlar 5,8 inç 18.5:9 2K+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10e, 6,1 inç 19:9 2+ Super AMOLED ekranlı Galaxy S10 ve 6,4 inç 19:9 2K Super AMOLED ekranlı... » devamı.

Samsung'dan Galaxy S10 ailesine özel resmi paylaşım

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi için en önemli detay firmanın kendisini tarafından paylaşıldı. Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Ancak firmanın çıkışı üç farklı model ile yapacağı görülüyor. İşte bunlar Samsung Fransa internet sitesinde karşımıza... » devamı.

Samsung Galaxy S10 etkinliği nasıl canlı izlenir?

Uzun zamandır dedikodusu konuşulan Galaxy S10 ailesinin tanıtımına artık sayılı günler kaldı. 20 Şubat’ta San Francisco’da gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacak Galaxy S10 etkinliği Türkiye saati 22:00’da başlayacak. LOG ekibi olarak bizim de katılacağımız etkinlikte Galaxy S10,... » devamı.

Karşınızda Samsung Galaxy S10 için hazırlanan resmi kılıf modelleri [Video]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için hazırlanan resmi kılıfları gözler önüne seren bir video yayımlandı. Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hem teknik hem de tasarımsal tüm detaylar ortaya dökülmüş durumda. Şimdi ise model için hazırlanan resmi kılıf modelleri karşımızda bulunuyor. Mobile... » devamı.

Samsung Galaxy S10'u gölgeye itecek Xiaomi Mi 9 kararı

Xiaomi Mi 9 için ortaya atılan tarihlerin hepsi yenisiyle değiştirildi. Çinli üretici tanıtımı Samsung Galaxy S10 tanıtımıyla aynı güne çekiyor. Samsung Galaxy S10, tüm dikkatleri üzerine çekebilmek için 24 Şubat‘ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi (MWC 2019) öncesinde, 20 Şubat‘ta tanıtımını... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesine özel üç reklam filmi [İzle]

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi için YouTube üzerinde üç farklı reklam filmi yayımlandı. Modeller için heyecan artıyor. Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini kaybetmiyor. Kısa süre önce ayrıntılı teknik detayları sızan telefonlar, bu sefer yayımlanan üç resmi reklam filmiyle gündemde bulunuyor.... » devamı.

Sürpriz kalmadı; işte Samsung Galaxy S10 ailesinden ayrıntılı teknik detaylar

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde satılacak Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında detayları teknik detaylar paylaşıldı. İşte o bilgiler; Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında hemen hemen her detay biliniyor. Yeni ortaya çıkanlar ise geriye kalan birçok eksiği kapatıyor. Buna göre ilk olarak ailenin en altındaki Galaxy S10e ile başlayalım. Model 5,8 inç... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ailesinden bekleyenleri çok sevindirecek detay

Resmi olarak 20 Şubat tarihinde tanıtılacak Samsung Galaxy S10 ailesi, hiç istenmeyen bir değişikliği yapmayarak bekleyenleri çok sevindirecek gibi görünüyor. Günlerdir gündemden düşmeyen Samsung Galaxy S10 ailesi hakkında neredeyse hiçbir sürpriz kalmadı. Her türlü basın görseli ortaya çıkan telefonlar, yeni bir posterin... » devamı.

'Seramik' Galaxy S10 modelinin nefes kesen satış fiyatı belli oldu

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Samsung Galaxy S10 ailesi, seramik versiyonlar taşıyor. İşte bu versiyonlar fiyat konusunda nefes kesiyor. Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+, yukarıda da söylediğimiz gibi seramik versiyonlara sahip olacak. Arka tarafları Xiaomi Mi Mix modelleri gibi seramik olacak bu versiyonlar, bu sayede kalite hissiyatını oldukça artıracak. Siyah ve beyaz renkte... » devamı.

sonraki sayfa >>
beni yukarı gönder
kupon