Samsung Galaxy S10 modellerine beklenen kamera modu geldi!

Samsung Galaxy S10 ailesi için daha önce müjdesi verilen kamera odaklı güncelleme yapıldı. Bu güncelleme ile önemli bir özellik geldi. Nisan ayının sonunda ya da mayıs ayının başında geleceği söylenen güncelleme erken geldi. Samsung Galaxy S10 ailesi için çıkan bu güncelleme ile telefonlara “Night Mode” yani “Gece... » devamı.

Lidere rakip geldi; DxOMark Samsung Galaxy S10 5G sonucunu açıkladı

DxOMark, kısa süre önce Samsung Galaxy S10 5G modelinin kamera performans puanını açıkladı. Telefon kamera konusunda Huawei P30 Pro‘ya rakip çıktı. Samsung Galaxy S10 5G, ailenin kesinlikle en özel modeli. Farkını özellikle 5G bağlantı desteğiyle koyan telefon, aynı zamanda kamera konusunda da farklılaşıyor. Telefonun önünde... » devamı.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ için çıkan kilit güncelleme

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde yer alan ekrana entegre parmak izi sensörü hakkında sevindirici bir güncelleme yapıldı. Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde biliyorsunuz ekrana entegre ultrasonik parmak izi sensörü kullanılıyor. Bu sensör diğer modellerden farklı olarak optik olarak değil ses dalgalarıyla çalışıyor. Ancak telefonları... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon