Sürpriz sızıntı; Samsung'un bir sonraki katlanabilir telefon modeli Galaxy W20 5G mi olacak?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ilginç olarak bir sonraki katlanabilir telefon modeli için çok bekletmeyecek gibi duruyor. Samsung Galaxy Fold için hatırlarsınız kısa süre önce Bloomberg özel bir haber yayımlamıştı. Bu haberde firmadan eski tip kapaklı telefonlar gibi dikey olarak katlanıp açılacak bir model geldiği aktarılmıştı.... » devamı.

Samsung'dan iPhone 11 göndermeli Galaxy Note 10 reklamı [İzle]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, iPhone 11 modellerinin ışığında bir Galaxy Note 10 reklamı yayımladı. Firma iPhone kullanıcılarını yeni modeline davet ediyor. Detaylı incelemesine burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy Note 10, bünyesinde bir canlı video özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde kişiler video çekerken arka planı... » devamı.

Teknik olarak çok dikkat çekecek; yeni kapaklı amiral gemisi Samsung Galaxy W2020 geliyor!

Kapaklı amiral gemisi akıllı telefon modeli Galaxy W2019 yenileniyor. Firma ortaya çıktığı kadarıyla Samsung Galaxy W2020 üstünde çalışıyor. Kapaklı akıllı telefon yapısı yaşamaya devam ediyor. Özellikle Uzak Doğu pazarında bu modellere talebin yüksek olduğunu bilen Samsung, bu tarafı hayatta tutmayı sürdürüyor.... » devamı.

Samsung Galaxy S11 için ortaya çıkan şaşırtıcı değişiklik planı

Samsung Galaxy S11 son dönemde sık sık gündeme geliyor. 2020’nin başında gelecek yeni amiral gemisi, farklı bir isim taşıyabilir. Bu şaşırtan bilgi direkt olarak sağlam sızıntı kaynağı Evan Blass’tan (Evleaks) geliyor. Onun bir başka sağlam kaynaktan duyduğu bilgiye göre Samsung, geleceği için önemli bir değişiklik... » devamı.

Samsung Galaxy S11 kamerası için heyecanlandıran iPhone 11 Pro detayı

10 Eylül’de lanse edilen iPhone 11 Pro serisinde yer alan bir kamera özelliği, Samsung Galaxy S11 ailesinde de yer alabilir. İşte detaylar; iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinde Deep Fusion isimli bir teknoloji yer alıyor. Apple’ın biraz üstü kapalı tanıttığı bu teknoloji, gücünü A13 Bionic işlemcinin içinde yer alan Neural Engine... » devamı.

Galaxy Note 10 ailesinin güzel oyun özelliği kullanıma açıldı

Amiral gemileri Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus modellerinde sunulan PlayGalaxy Link özelliği için tarih verildi. Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus modellerinde biliyorsunuz PlayGalaxy Link isimli bir oyun özelliği yer alıyor. Tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceğiniz bu özellik, firma tarafından “PlayGalaxy Link P2P yayın servisi ile de kullanıcılar... » devamı.

Giriş seviyesinde ses getirecek model: Samsung Galaxy M10s

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2019 Galaxy M ailesine bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Yakında Samsung Galaxy M10s geliyor. 2019 Galaxy M serisi şu an Galaxy A serisi gibi birçok modelden oluşuyor. İşte bu modelin en altındaki model olan Galaxy M10’un üstüne Samsung Galaxy M10s modeli konumlandırılacak. Android Enterprise kayıtlarında görünen... » devamı.

Samsung Galaxy S11 serisinden tasarıma yönelik yeni sızıntı

2020 başında karşımıza çıkacak Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer gövde renkleri ortaya çıkmış durumda. Araştırma ve geliştirme sürecine aktif olarak giren Samsung Galaxy S11 ailesi, biliyorsunuz SM-G981, SM-G986 ve SM-G988 kod numaralarına sahip üç farklı modelden oluşuyor. İşte bu üç... » devamı.

Gecikme işe yaradı; Samsung Galaxy Fold tarafından çok güzel uygulama haberi

Merak edilen katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, ekran sorunu nedeniyle çok ciddi şekilde gecikti. Ancak bu bir konuda işe yaradı. Biliyorsunuz Samsung Galaxy Fold, 6 Eylül tarihinde ilk olarak Güney Kore merkezli olarak satışa çıkıyor. Ay bitmeden birçok Avrupa ülkesine de gelecek modelin, uzun süredir satışa çıkması bekleniyordu. Maalesef... » devamı.

İlk detayları ve tasarımıyla karşınızda: Dikkat çeken model Samsung Galaxy A20s

2019 Galaxy A ailesine çok yakında bir model daha dahil oluyor. Orta seviyede ses getirecek Samsung Galaxy A20s yolda bulunuyor. İşte ilk detaylar; 2019 Galaxy A serisi ilginç şekilde büyümeye devam ediyor. İşte bu aileye A20 ve A20e modelleri sonrasında Samsung Galaxy A20s de dahil oluyor. Büyük ihtimalle damla çentikli bir ekrana sahip olan model, aşağıda... » devamı.

Etkileyici tasarım; Samsung Galaxy Note 10 incelemesi

Uzun süredir hayatımızda olan Galaxy Note ailesinin en yeni üyesi Samsung Galaxy Note 10, inceleme konuğumuz oldu. Galaxy Note serisinde bu yıl temelde iki farklı model karşımıza çıkıyor. Daha önce burada incelediğimiz Samsung Galaxy Note 10 Plus sonrasında yeni konuğumuz serinin en altındaki model Samsung Galaxy Note 10 oldu. Samsung’un tasarım... » devamı.

Giriş seviyesinde büyük ses getirecek! İşte tanıtım öncesi tüm detaylarıyla Samsung Galaxy M30s

Samsung Galaxy M30‘un üzerine gelecek dev pile sahip Samsung Galaxy M30s, çıkışı öncesi tüm detaylarıyla karşımızda bulunuyor. Amazon Hindistan tarafından 18 Eylül tarihinde satışa sunulacak Samsung Galaxy M30s, artık hem tasarımsal hem de teknik olarak tüm detaylarıyla karşımızda bulunuyor. Eski ile yeni bilgileri harmanladığımız... » devamı.

Samsung'dan özel Galaxy Note 10 versiyonları

Samsung’dan özel Galaxy Note 10 5G ve Note 10 Plus 5G modelleri üzerine kurulan belirli bir amaca özel iki yeni akıllı telefon geldi. Samsung, bu iki özel modeli de Güney Kore pazarına özel olarak hazırladığını aktarıyor. Bu modellerin en önemli özelliği Klaytn blok zinciri üstüne kuruluyor olmaları. Yani normal Galaxy Note 10 5G ve Note... » devamı.

Zorlu şartlara özel Samsung Galaxy Tab Active Pro tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri

Samsung, IFA 2019 fuarını ürün bazında atlamadı. Firma yeni zorlu şartlara özel tableti Samsung Galaxy Tab Active Pro ile karşımıza çıktı. Samsung Galaxy Tab Active Pro, daha önce de bazı sızıntılar ile karşımıza çıkmıştı. IFA 2019 kapsamında resmileştirilen tablet, tank gibi bir gövde üstüne... » devamı.

Samsung açıkladı; işte katlanabilir telefon Galaxy Fold'un satışa çıkacağı tarih

Merak edilen katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold artık geliyor. Firma resmi açıklamayı sonunda yapmış durumda. Resmi medya merkezi üstünden yayımlanan açıklamaya göre Samsung Galaxy Fold, 6 Eylül tarihinde ilk olarak Güney Kore merkezli olarak satışa çıkıyor. Yaşadığı ekran sorunu yüzünden çok ciddi şekilde... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon