Türkiye fiyatı ve özellikleriyle 2019 Renault Kadjar [Video]

Uzun bir bekleyişin ardından nihayet Türkiye’ye giriş yapan 2019 Renault Kadjar, oldukça esnek opsiyon ve donanımlarla pazardaki iddiasını sürdürecek. Geçtiğimiz yılın eylül ayı içerisinde resmi tanıtım etkinliği gerçekleştirilen 2019 Renault Kadjar için Türkiye macerası başlıyor. Aradan geçen... » devamı.

Güncellenen yüzüyle 2020 Renault ZOE cephesinden ilk detaylar

Tasarımsal olarak daha agresif ve tatminkar bir karaktere bürünen 2020 Renault ZOE, kullanıcıların dikkatini çekme konusunda biraz daha iddialı. Şu sıralar daha çok İskandinav ve Avrupa pazarında yayılma eğilimi içerisinde olan elektrikli otomobiller, Türkiye için de artık daha çekici hale getirilmek durumunda. 2019’un ilk çeyreğine... » devamı.

Sızıntıyla gelen değişimler; 2020 Renault Captur ilk kez karşımızda

Ortaya çıkan ilk görseli üzerinden iddiasını ortaya koyan 2020 Renault Captur, hatırı sayılır derecede sportif karaktere sahip olacak. Yeni jenerasyon Clio ile şu sıralar daha çok gündeme gelmesini beklediğimiz Renault, kısa vadede ailenin diğer üyeleriyle de bunu devam ettirecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde... » devamı.

Kafaları karıştıran açıklama; Renault ve Fiat birleşecek mi?

Fransız otomobil basını son günlerde oldukça haraketli günler yaşadı. Renault ve Fiat gruplarının birleşmesi hakkında ulaştırma bakanın yaptığı son açıklama bu haraketliliği daha da arttıracağa benziyor. Fiat Chrysler ve Renault’un birleşme iddiaları otomobil basınında büyük yer bulmuştu. İki... » devamı.

Beraberinde getirdiği dokunuşlarıyla 2020 Renault Koleos [Video]

Tasarım ve donanımının yanında iki yeni dizel motor seçeneğiyle satışa sunulacak 2020 Renault Koleos, yıl sonunda asfaltla buluşacak. Üretim sürecine verilen aranın ardından kendisine verilen bambaşka bir rolle hayata dönen Renault Koleos, büyük SUV sınıfında sınav vermeye devam ediyor. Ürün gamında yakaladığı... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon