Bağcılar Kulüpler Birliği İASKF'yi ziyaret etti

Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği, TASKK ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Kendisi de ASKF Yönetim Kurulu Üyesi olan Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği Başkan Vekili Mehmet Sirkeci Orhan Saka Amatörler Evindeki ziyaretlerinde Birlik çalışmaları hakkında bilgi verdi. İASFK... » devamı.

Çakmakspor'dan 'Süper' kutlama

Çakmakspor'dan 'Süper' kutlama

İstanbul 1.Amatör Lig Play-Off karşılaşmasında aynı ilçenin temsilcisi olan Yamanspor’u mağlup ederek Süper Amatör Lige yükselme başarısı gösteren Çakmaksporlu futbolcular Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen şampiyonluk yemeğinde bir araya geldiler. Kadıköy’de bulunan Moda Spor Kulübünde düzenlenen... » devamı.

Ali Çetin Susamış için mevlit okunacak

Dikilitaşspor ve Muradiyespor’da Teknik Direktörlük yapan ve geçtiğimiz günlerde ebedi hayata göç eden Ali Çetin Suşamış Hoca için ailesi tarafından Mevlit okutulacak. Merhumun ailesi tarafından yapılan açıklamaya göre, 15 Şubat 2018 Perşembe günü Beşiktaş Sinan Paşa Camii’nde ikindi namazının... » devamı.

Kütahyaspor – Alibeyköyspor dostluğu örnek olsun

Kütahyaspor – Alibeyköyspor dostluğu örnek olsun

Son günlerde Türkiye’de futbol sahalarında artan şiddetin üzüntüsünü yaşarken, nadir de olsa güzel şeyler olduğunu görmek futbolseverleri umutlandırıyor. Bir tarafta pazar günü İstanbul’da Cebeci Stadında oynanan Sultangazispor – Yeni Çanspor maçında çıkan olaylar ve hastanelik olan 4 Yeni Çansporlu... » devamı.

Umut Şengül 15 gün sonra sahalara dönecek

Umut Şengül 15 gün sonra sahalara dönecek

2. Amatör Ligde oynanan Nişanca Gençlik maçında burnu kırılan Ihlamurderespor futbolcusu Umut Şengül’ü Kulüp Başkanı İsmail Kababıyık evinde ziyaret etti. Ziyarette Dikilitaşspor Antrenörü Ergün Ertan da hazır bulundu. Yaklaşık 15 gün sonra sahalara dönecek oyuncu Nişanca Gençlikspor oyuncusunun istemeyerek... » devamı.

Çağırıcı İstanbul Bulancakspor'u kutladı

Çağırıcı İstanbul Bulancakspor'u kutladı

İstanbul 1.Amatör Ligde Play-Off maçının ardından başarılı olarak Süper Amatör Lige ilk defa yükselen İstanbul Bulancakspor’a, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı şampiyonluk yemeği verdi. Başkan Çağırıcı İstanbul Bulancakspor’u kutlayarak Süper Amatör Ligde başarılar... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon