İBB'den Silivri kulüplerine yardım eli

İBB'den Silivri kulüplerine yardım eli

Her yıl düzenlenen törenle ilçe kulüplerine malzeme yardımları İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bu yılda destek sağlandı ve ilk etapta futbol kulüpleri malzemelerini aldı. Silivri Kulüpler Birliği ile birlikte organize edilen törenle İBB Büyükşehir Belediyesi... » devamı.

Mustafa Kurtay ticarete atıldı

Mustafa Kurtay ticarete atıldı

Süper Amatör Lig ekiplerinden Kocasinanspor’dan Yönetim Kurulu ile geçtiğimiz haftalarla karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Mustafa Kurtay iş hayatına atıldı. Kariyerinde 1 Türkiye Kupası, 11 tane 3. Lig maçı ve 74 Bölgesel Amatör Lig maçı olan 29 yaşındaki Mustafa Kurtay bu maçlarda 14 gol atmıştı.... » devamı.

İbrahim Dülgar yeniden Başkan seçildi

İbrahim Dülgar yeniden Başkan seçildi

Beşiktaş temsilcilerinden Yeni Levent Konaklarspor’da yapılan Olağan Genel Kurul’da Kulübün kurucu Başkanı İbrahim Dülgar, delegelerinin tamamının oylarıyla yeniden Başkan seçildi. Levent’te yapılan Kongrede seçime tek aday olarak giren İbrahim Dülgar, Beşiktaş temsilcisinin yeniden Başkanı seçildi. Büyükler... » devamı.

Eyüpsultan'daki kulüplere destek

Eyüpsultan'daki kulüplere destek

Eyüpsultan Kulüpler Birliği ve Eyüpsultan Belediyesi Eyüpsultan’daki amatör kulüplere nakdi yardım ve malzeme yardımı yaptı. Eyüpsultan Kulüpler Birliği kulüplere malzeme yardımında bulunurken Eyüpsultan Belediyesi kulüplerin altyapılarda gösterdikleri başarılara göre para yardımında bulundu. Ayrıca Eyüpsultan... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon