Mahmubeyspor'da Vural Sarp yeniden seçildi

Mahmubeyspor'da Vural Sarp yeniden seçildi

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Mahmutbeyspor’un Olağan Kongresinde Vural Sarp yeniden Başkan seçildi. Kırmızı-beyazlı Bağcılar temsilcisinin yeniden Başkanı seçilen Sarp, Mahmutbeyspor’da 35 yıllık yöneticilik hayatının son 12 yılını Başkan olarak geçirmişti. 140 üyesi bulunan Mahmutbeyspor’da... » devamı.

Silivrispor'da çoğunluk sağlanamadı

Silivrispor'da çoğunluk sağlanamadı

Olağan Genel Kurulunu yapmaya hazırlanan 3. Lig ekiplerinden Silivrispor’da kongre, ilk oturumu çoğunluk sağlanamadığı için bir sonraki haftaya devretti. TFF 2. Lig’de bir sezon dayanabilen ve akabinde büyük bir hüsran ile karşılaşarak küme düşen Silivrispor’da olağan genel kurul heyecanı yaşanıyor. Mevcut Kulüp... » devamı.

Küçükçekmece'de spor camiası iftarda bir araya geldi

Küçükçekmece'de spor camiası iftarda bir araya geldi

Küçükçekmece Belediyesi’nin Amatör Spor Kulüp yöneticileri için düzenlediği iftar yemeği yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı iftarda Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’de katıldı. Küçükçekmece Belediyesi’nin... » devamı.

Rıza Çalımbay'dan İstanbul DSİ'ye jest

Alt yapılarda U11’den U19’a kadar tüm kategorilerde liglere giren ve önümüzdeki sezon U19 takımıyla A takım olarak 2. Amatör Lige de girecek olan İstanbul DSİ Spor’un önemli konukları vardı. Türk futbolunun önemli teknik adamlarından, Beşiktaş ve Trabzonspor dahil olmak üzere bir çok takımı çalıştıran... » devamı.

Vefa'da Başkanlar buluştu

Vefa'da Başkanlar buluştu

Vefa Kulübünde Başkan Salih Musaoğlu ile eski Başkan Mesut Gülbaran ve yöneticiler, Kulüp Lokalinde iftar yemeğinde bir araya geldi. Yeşil-beyazlı Bölgesel Amatör Lig temsilcisinin Cemal Yener Tosyalı Caddesi, Şehzade Camii Sokak’ta bulunan lokalinde gerçekleştirilen buluşmaya, Başkan Salih Musaoğlu’nun yanı sıra, Onursal Başkan... » devamı.

Küçükçekmeceliler'den Gençtürk'e güvenoyu

Küçükçekmeceliler'den Gençtürk'e güvenoyu

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanlığına yeniden seçilen Seymen Gençtürk konuşmasında, “Şanslıyız çünkü geçmişinde futbol oynamış ve spor yatırımlarını çok destekleyen ve önemseyen bir Cumhurbaşkanımız var.” dedi. Küçükçekmece... » devamı.

Mustafa Söylemez'den Küçükköyspor'a destek

Mustafa Söylemez'den Küçükköyspor'a destek

Küçükköyspor’un düzenlediği iftar yemeğine katılan tanınmış isimlerden Mustafa Söylemez, yeşil-siyahlı Kulübe destek sözü verdi. Profesyonel Lige yükselmek amacıyla yeniden yapılanmaya giden Küçükköyspor’un dün akşam Statta düzenlenen ve iki bin kişinin katıldığı iftar yemeğine... » devamı.

Kasaba Silivrisporluları iftarda bir araya getirdi

Kasaba Silivrisporluları iftarda bir araya getirdi

Her yıl geleneksel bir şekilde tüm Silivrilileri ve Silivrisporluları bir araya getiren Kasaba iftarı merhum Ahmet Nedim Bozdağ’ın yokluğunda bu kez biraz buruk geçse de caddeyi dolduran spor sevdalıları okunan dualarla da ruhu şad oldu. Silivrispor’un resmi taraftar grubu olan Kasaba’nın kurucusu merhum Ahmet Nedim Bozdağ’ın her yıl hiç... » devamı.

Söğütlüçeşmespor'dan geleneksel iftar yemeği

Söğütlüçeşmespor'dan geleneksel iftar yemeği

Küçükçekmece temsilcisi Söğütlüçeşmespor, geleneksel iftar yemeğinde yine farkını ortaya koydu. Akşemsettin Cami Konferans Salonundaki iftar yemeği birlik ve beraberlik atmosferinde gerçekleşti. Akşemsettin Cami Konferans Salonu’ndaki iftar sofasına yoğun bir katılım oldu. Söğütlüçeşmespor Kulüp... » devamı.

Küçükköyspor'dan iki bin kişilik iftar

Küçükköyspor'dan iki bin kişilik iftar

Yeniden hareketlenen ve güçlü bir kadro kurmak için transfer çalışmalarına başlayan Küçükköyspor’da dün iki bin kişinin katıldığı iftar programı vardı. Yeşil-siyahlıların Yönetimi tarafından Ramazan Süt Stadında verilen iftara, Küçükköyspor Yöneticilerinin yanı sıra,... » devamı.

Kuruçeşmespor'da Nadir Torun yeni başkan oldu

Kuruçeşmespor'da Nadir Torun yeni başkan oldu

Beşiktaş İlçesinin köklü kulüplerinden olan 1. Amatör Lig ekiplerinden Kuruçeşmespor’un kongresi hafta sonu kendi tesislerinde yapıldı. Mevcut Başkan Mesut Baykara’nın aday olmadığı kongrede yeni başkan Nadir Torun oldu. Divan Başkanlığını Önder Zohrap, katipliğini eski kulüpler biriği başkanı... » devamı.

İstanbul Barışspor'dan anlamlı ziyaret

İstanbul Barışspor'dan anlamlı ziyaret

Bakırköy temsilcilerinden İstanbul Barışsporlu futbolcular, eski milli futbolcu ve teknik direktör İlyas Tüfekçi’yi ziyaret ettiler. İstanbul Barışspor Yönetiminin de yer aldığı ziyarette Barışspor U13 takımı oyuncuları, ALS hastalığıyla amansız bir savaş veren İlyas Tüfekçi’ye takımlarının... » devamı.

Söğütlüçeşmespor'da Özdek güven tazeledi

Söğütlüçeşmespor'da Özdek güven tazeledi

Küçükçekmece İlçesinin köklü kulüplerinden olan Söğütlüçeşmespor’da hafta sonu yapılan kongreye tek liste halinde gidildi. Yapılan kongreyi mevcut Başkan Mevlüt Özdek kazanarak güven tazeledi. Yaklaşık 120 delegesi bulunan Söğütlüçeşmespor kongresine mevcut 70 delegenin katılımıyla... » devamı.

Asi Çekmeköylüler muhteşem açılış

Asi Çekmeköylüler muhteşem açılış

Sertaç Havva Başkanlığında kurulan Asi Çekmeköylüler Taraftarlar Derneği, yeni lokallerini Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın da katıldığı muhteşem bir törenle açtı. Çekmeköy Mehmet Akif Mahallesi Şahinbey Caddesi üzerinde açılan Taraftarlar Derneği’nin yeni yerinin açılışına... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon