2018 Kış Mevsimi şampiyona belli oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi şampiyonu belli oldu. 22 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilen League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’ni Royal Bandits’i 3-1’lik skorla mağlup eden BAUSuperMassive kazandı ve bu önemli kupanın sahibi oldu. 19 maçlık rekor seriyle finale gelen... » devamı.

Sinir stres yaratan yeni ücretsiz Super Mario kopyası [Dene]

Super Mario şüphesiz pek çok geliştiriciye ilham vermiş bir oyun. Ancak bir de insanı sinir hastası eden versiyonları bulunuyor. İste onlardan biriyle karşı karşıyayız. Ücretsiz bir tarayıcı oyunu olan Jelly Mario, içinizdeki Super Mario sevgisini öldürmeyi amaçlayan yeni bir kopya oyun. Super Mario Bros’un şimdilik ilk iki haritasını... » devamı.

Fortnite iOS versiyonuna oyun içi satışlardan dudak uçuklatan gelir

Mobil uygulama rekabetine hızlı adapte olan Fortnite, ilk üç haftasında App Store’da tozu dumana kattı. Oyunun oyun içi satışlardan elde ettiği gelir dudak uçuklatıyor. Son dönemde hızla popüler olan Battle Royale oyunlarından Fortnite, beta sürecinin ardından geçtiğimiz hafta tüm iOS kullanıcıları için indirilmeye... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon