Call of Duty: Mobile için silah yeteneklerinizi sınayacak oyun modu

Oyuncular tarafından gördüğü ilgiyle mobil oyun pazarında rekora imza atan Call of Duty: Mobile, yeni oyun modunu oyuncularla buluşturdu. Sadece Battle Royale değil doğrudan mobil oyun pazarına iddialı bir giriş yapan Call of Duty: Mobile, ilk haftasında 100 milyon kez indirilerek iddialı bir rekora imza atmıştı. Oyunculardan büyük ilgi gören... » devamı.

Telefonunuzda yeterli alan var mı? PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesinin boyutu açıklandı

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi için geri sayım başladı. Peki yeni güncelleme için iOS veya Android cihazınızda yeterince yer var mı? Mobil Battle Royale’ler arasında zirvedeki isimlerden PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi için artık saatleri sayıyor. 16 Ekim‘den itibaren iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için indirilebilir hale gelecek olan... » devamı.

Call of Duty: Mobile oyuncularının istediği özellik için açıklama

Call of Duty: Mobile, gördüğü ilgiyle beraber rekora da imza atmışken; oyuncular oyundaki en büyük eksikliklerden birinin kapatılmasını istiyor. İlk haftasında elde ettiği 100 milyon indirme ile sadece Battle Royale değil tüm mobil oyunlar arasında en iyi çıkışı yakalayan Call of Duty: Mobile, başlangıcı rekorla yapmıştı.... » devamı.

Marvel, Avengers: Damage Control için yeni fragmanı yayınladı [İzle]

Marvel ve ILMxLAB, Avengers: Damage Control için yeni bir fragman paylaştı. Fragman sizi maceranın merkezine davet ediyor. Marvel, ILMxLAB iş birliğinde Avengers: Damage Control deneyimini hayata geçirmek için gün sayıyor. Marvel’ın yarattığı bu dünyaya dahil olabileceğiniz yeni sanal gerçeklik deneyimi sizi doğrudan kahramanların arasına... » devamı.

Call of Duty: Modern Warfare için istenen 175 GB'lık alanın sebebi

Geçtiğimiz gün sistem gereksinimleri açıklanan Call of Duty: Modern Warfare, oyunculardan 175 GB bellek alanı istiyordu. Sebebi açıklandı. Oyuncuların heyecanla beklediği Call of Duty: Modern Warfare, 25 Ekim‘de nihayet çıkışını gerçekleştirecek. Geçtiğimiz günlerde sistem gereksinimleri açıklanan oyunun... » devamı.

PlayStation kullanıcılarını dışarıda bırakan Apple adımı

Apple, iOS 13 güncellemesiyle beraber iPhone’larının yeteneklerini geliştirirken, fiziksel mağazasının da ürün çeşitliliğini artırıyor. Yenilenen mağaza Xbox kullanıcılarını sevindirirken PlayStation kullanıcılarını dışarıda bırakıyor. iOS 13, macOS Catalina ve iPadOS ile beraber hayatımıza dahil... » devamı.

Call of Duty: Modern Warfare sistem gereksinimleri netleşti; bilgisayarı temizleme vakti

Umuyoruz ki bilgisayarınızda yeterince yer vardır. Çünkü Call of Duty: Modern Warfare sistem gereksinimlerinden ziyade istediği boş alanla can sıkıyor. Yılın en büyük oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare artık çıkışı için gün sayıyor. Sistem gereksinimleri merak edilen oyunun battle.net sayfası ise... » devamı.

Sennheiser'dan pil ömrüyle şaşırtan kablosuz oyuncu kulaklığı: GSP 370 [Video]

Kulaklık denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden Sennheiser, yeni kablosuz oyuncu kulaklığı GSP 370 ile karşımızda. Model pi ömrüyle öne çıkıyor. Sennheiser, oyuncu kulaklığı tarafını büyütmeye devam ediyor. Bu noktada firmanın karşımıza çıkardığı en yeni model ise kablosuz çalışan... » devamı.

Call of Duty: Mobile cephesinden mobil oyun tarihine damga vuran rekor

PUBG Mobile rakibi olarak görülen Call of Duty: Mobile, sadece Battle Royale kategorisinde değil mobil oyun kategorisinde dikkat çeken bir rekora imza atıyor. Ekim ayının başında iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunulan Call of Duty: Mobile, oyuncuların büyük ilgisiyle karşı karşıya. Hatta öyle ki oyun ilk rekorunu elde... » devamı.

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi için geri sayım

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesinin tarihini verdi. Patlayan benzin galonları, BRDM-2, Desert Eagle ve daha fazlası yolda. Mobil Battle Royale oyunları arasındaki favori isimlerden PUBG Mobile, gelecek büyük güncellemesi 0.15.0 için geri sayımı başlattı. Oyunun resmi Instagram hesabından yayınlanan duyuruya göre yeni güncelleme 16 Ekim‘de kullanıcılarla... » devamı.

Google'dan gelecek için dikkat çeken oyun telefonu adımı

Pazarda karşımıza uzun süredir birçok Android oyun telefonu modeli çıkıyor. İşte Google bu tarafta bir standart oturmak istiyor. Biliyorsunuz Android işletim sisteminin arkasında internet devi Google yer alıyor. Firma sistemin standartlarını oluşturuyor ve değişen şartlara / cihazlara göre yeni altyapılar kuruyor. İşte bunların... » devamı.

Açlık Oyunları geri dönüyor; yeni hikayenin ismi belli oldu

Açlık Oyunları serisinin anlatacakları bitmedi. Üç kitaplık hikaye evrenin sınırlarını genişletiyor ve Suzanne Collins yeni adımı atıyor. 2008’de hayatımıza giren, Suzanne Collins imzası taşıyan Açlık Oyunları (Hunger Games) üçlemesi şimdi dördüncü kitabını seriye dahil etmeye hazır.... » devamı.

Android kullanıcılarının beklediği PS4 güncellemesi yayında

Android kullanıcılarının beklediği PS4 özelliği nihayet yayında. 7.00 versiyonuyla beraber kullanıcılar istedikleri özelliğe kavuşuyor. PS4 sahibi Android kullanıcıları bir süredir Remote Play özelliğinin kendi cihazlarına da açılmasını bekliyor. Esasen 2014’te Android cihazlarla buluşan bu özellik ne yazık... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon