Tesla'dan otomobillerine 'elektriğin gücünü dizginleyecek' güzel özellik

Elektrikli otomobil pazarının lider ismi Tesla, başka hiçbir otomobil üreticisinde bulunmayan bir yapıya sahip. O da sattığı araçları sürekli şekilde yazılımsal olarak güncellenmesi. Şirket bu doğrultuda yeni bir güncelleme daha gerçekleştirdi. Yeni güncelleme ile ilginç bir özellik daha geldi. Yazılım güncellemesi... » devamı.

Tesla'ya, şirket çalışanı tarafından yapılan endişe verici sabotaj

Tesla cephesindeki sular durulmuyor. Elon Musk‘ın tüm şirkete attığı son e-posta, sabotaj iddiası içeriyor. Model 3 üretimini yavaş yavaş yoluna koyan Tesla cephesinden ilginç bir sabotaj iddiası, Elon Musk tarafından çalışanlarla paylaşıldı. CNBC‘nin haberine göre Musk tarafından atılan bir bilgilendirme e-postası,... » devamı.

Tesla'nın otomatik pilot sistemini çalışırken gösteren enfes video [İzle]

Tesla‘nın ürettiği otomobillerde çok gelişmiş otomatik pilot sistemleri yer alıyor. Bu sistemler çevresini nasıl görüyor ve anlamlandırıyor diye hiç merak ettiniz mi? İşte bunun cevabını veren güzel video. Tesla otomobillerin bünyesinde gelişmiş sensör ve kameralar yer alıyor. Bu donanımlar sayesinde kendi kendi... » devamı.

Tesla'dan gelecek için büyük işten çıkarma

Elektrikli otomobil pazarının öncü ismi Tesla, hatırı sayılır bir işte çıkarma ile gündemde. Yeniden yapılanmaya giren firma, bu şekilde işleri yoluna koymak istiyor. İşte detaylar; Elon Musk‘ın en önemli şirketi Tesla, otomobil pazarının rakiplerine oranla en yeni isimleri arasında yer alıyor. Bu nedenle sürekli olarak... » devamı.

Elon Musk'tan 'tamamen sürücüsüz' geleceğe yönelik önemli Tesla açıklaması

Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi Tesla, araçlarında çok gelişmiş otomatik pilot sistemleri kullanıyor. Elon Musk yaptığı açıklama ile bir sonraki seviyeye geçilecek tarihi de veriyor. Bildiğiniz gibi Tesla Model S, Model X ve Model 3, piyasadaki en iyi otonom sürüş sistemlerine sahip. Gelişmiş kameralar ve sensörler sayesinde... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon