Spider-Mansiz Marvel Sinematik Evreni çözümü

Marvel ve Sony arasında yaşanan anlaşmazlığın ardından Spider-Man karakterinin Marvel Sinematik Evreni’nde yer almadığı günler giderek yaklaşıyor. Peki MCU’da ortaya çıkacak bu problemi nasıl çözebilir? Her zamanki gibi hayranların oldukça mantıklı bir çözümü var. Bildiğiniz gibi Örümcek... » devamı.

Guardians of the Galaxy yönetmeni James Gunn'dan üzücü açıklama

Marvel stüdyolarının yakında izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı Guardians of the Galaxy serisi cephesinde üzücü bir gelişme yaşandı. James Gunn’ın açıklaması hayranların canını fazlasıyla sıktı. Bildiğiniz gibi Avengers Endgame sonrasında seyirci karşısına çıkacak... » devamı.

Avengers ekibinden Hulk İngiliz siyasetine karıştı

İngiliz başbakanı Boris Johnson‘ın ülke politikasını Marvel karakterlerinden Hulk üzerinden anlatmasıyla birlikte işler karıştı. Karakteri canlandıran Mark Ruffalo kendini bir anda İngiliz siyasetinin ortasında buldu. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılık süreci devam ederken siyasi ortam iyice karışmış... » devamı.

Avengers Endgame yönetmeninden çarpıcı Spider-Man yorumu

Marvel ve Sony arasındaki Spider-Man anlaşmazlığı gündemden düşmüyor. Şimdi de Avengers Endgame yönetmenlerinden Joe Russo çarpıcı bir yorumla karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi Marvel ve Sony‘nin Örümcek Adam’ı ortak kullanmak üzere imza attığı anlaşmanın süresi doldu. Taraflar... » devamı.

Avengers ekibinin kuantum kostümlerinin değişen tasarımı

Avengers Endgame filminde kahramanlarımızın kullandığı kuantum kostümlerinin başlangıçta çok farklı göründüğü ortaya çıktı. Üstelik bu değişim “iyi ki yapılmış” denilecek cinsten. Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de kahramanlarımızın en önemli sorunlarından biri zaman... » devamı.

The Incredible Hulk bonus sahnesindeki Iron Man gerçeği

Marvel Sinematik Evreni’nde herkesin görmezden gelmeyi tercih ettiği The Incredible Hulk filminde Iron Man sürprizli bir bonus sahne yer alıyordu. Bu sahneye dair enteresan bir gerçek ortaya çıktı. Başrolünü Edward Norton’un üstlendiği The Incredible Hulk normalde Marvel Sinematik Evreni’nin temellerini atan işlerden biri olacaktı. Fakat bu hikaye Edward... » devamı.

Tom Holland'ın Mark Ruffalo üzerinden Marvel savunması

Spider-Man’i canlandıran Tom Holland ağzından kaçırdığı Marvel detayları için Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo‘yu örnek göstererek kendini savundu. Bildiğimiz gibi Marvel Sinematik Evreni konusunda iki oyuncunun açıklamaları her zaman çok önemli. Bu iki oyuncu elbette Tom Holland ve Mark Ruffalo. O kadar önemli detayları ağızlarından... » devamı.

Marvel hayranlarının She-Hulk için istediği kadın oyuncular

Marvel stüdyolarının Disney+’ta izleyici karşısına çıkacak projelerinden biri de She-Hulk olacak. Hayranlar daha şimdiden bu karakteri hangi oyuncu canlandırmalı diye tartışıyor. Bazı isimler şimdiden ön plana çıkıyor. Marvel stüdyoları yakında pek çok farklı televizyon yapımıyla karşımıza... » devamı.

Tom Holland ve Dwayne Johnson'dan karşılıklı övgüler

Son yılların yükselen isimlerinden biri olan Tom Holland tarafından yapılan Dwayne Johnson övgüsü karşılıksız kalmadı. Oyuncuların birbirleri hakkında sarf ettiği sözler hayranlarını fazlasıyla mutlu etti. Marvel Sinematik Evreni’nde Spider-Man karakteriyle seyrettiğimiz Tom Holland genç yaşına rağmen son zamanların... » devamı.

Thanos ve Galactus odaklı Avengers Endgame teorisi

Avengers Endgame sonrasında Marvel hayranlarının heyecan uyandıran teorileri devam ediyor. Son teori Thanos ve Galactus arasında enteresan bir bağ kuruyor. Gelecekteki filmlerde farklı ihtimallerin kapısını açıyor. Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘da Thanos sonsuzluk eldivenini tamamladı ve taşları evrenin yarısını yok etmek için kullandı.... » devamı.

Marvel'ın Thanos iddiasını yalanlayan Avengers Endgame sahnesi

Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige’nin Thanos’un parmak şıklatmasından sonra yaptığı, herkesin kafasını karıştıran açıklama aslında Avengers Endgame filminin açılış sahnesinde yalanlandı. Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un finalinde Thanos tüm sonsuzluk taşlarını ele geçirdi... » devamı.

Avengers Endgame yazarlarının aşması gereken Thor engeli

Avengers Endgame filmini kaleme alan Christopher Markus ve Stephen McFeely, Thor karakterini ele alırken büyük bir zorluk yaşadıklarını itiraf etti. Bu engeli aşmaları Thor Ragnarok’un amacını anlamalarıyla mümkün oldu. Bildiğiniz gibi Taika Waititi’nin yönettiği Thor Ragnarok karakter için büyük bir değişim noktası oldu.... » devamı.

Avengers Endgame yönetmeninden Oscar odaklı Robert Downey Jr açıklaması

Avengers Endgame filminin yönetmenlerinden Joe Russo, Iron Man karakterine hayat veren Robert Downey Jr’ın performansıyla Oscar Ödüllerine aday gösterilmesi gerektiğine inanıyor. Bildiğiniz gibi Iron Man karakterine Avengers Endgame filminin finalinde veda ettik. Marvel Sinematik Evreni’nin temellerini atan bu karakterin gidişi hayranları fazlasıyla üzdü. Filmin yönetmenliğini... » devamı.

Sony'nin sürdürmeye çalıştığı Spider-Man Far From Home gizemi

Spider-Man Far From Home vizyona gireli uzun zaman olmasına rağmen Sony stüdyoları filme dair bariz olan bir gizemi sürdürmeye çabalıyor. Bu gizem elbette Mysterio etrafında şekilleniyor. Bildiğiniz gibi Far From Home vizyona girmeden önce Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio karakteri bir süper kahraman olarak tanıtılmış ve onun aslında hikayenin... » devamı.

Sony stüdyolarından sürpriz Spider-Man dizileri kararı

Marvel ve Sony arasındaki anlaşmanın son bulmasıyla birlikte Spider-Man odaklı planlarda ciddi bir değişiklik yaşanıyor. Bunlardan biri de yeni televizyon projeleri olacak gibi görünüyor. Normalde Örümcek Adam karakterinin sinema haklarının Sony stüdyolarına satıldığını bilmeyen kalmadı. Zamanında bu karakteri elden çıkartan... » devamı.

Marvel Fantastic Four üzerinden Hulk ile dalga geçti

Marvel’ın güncel olarak devam ettiği Fantastic Four çizgi romanında Avengers Age of Ultron’da Hulk için kullanılan bir cümle ile dalga geçiliyor. Aslında Avengers Age of Ultron filminde Hulk’ın ele alınış biçimi pek çok Marvel hayranı tarafından pek beğenilmemişti. Bunun en önemli sebebi ise Bruce Banner ve Natasha Romanoff... » devamı.

Avengers Endgame yazarlarının Captain Marvel açıklaması

Avengers Endgame öncesinde tanıştığımız Captain Marvel senaryoda pek de önemli bir yere sahip değildi. Peki bu şaşırtıcı kararın nedeni neydi? Merak edilen soruya Avengers Endgame’in yazarları cevap verdi. Marvel stüdyoları hemen Avengers Endgame öncesinde bizlere Carol Danvers’ı tanıtmayı tercih etti. Bu sebeple izleyiciler Captain... » devamı.

Scarlett Johansson'ın Hulk ve Black Widow yorumu

Son olarak Avengers Endgame filminde seyretme fırsatına kavuştuğumuz Scarlett Johansson yarım kalan Hulk ve Black Widow ilişkisi hakkında konuştu. Bildiğiniz gibi Avengers Age of Ultron filminden itibaren Bruce Banner ve Natasha Romanoff arasında bir yakınlaşmaya şahit olduk. İkilinin romantik bir ilişkiye başlama ihtimali kimi hayranları sevindirirken kimilerini... » devamı.

Marvel dizisi The Falcon And The Winter Soldier'ın ilk posteri

Disney+ platformunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan The Falcon And The Winter Soldier dizisinin posteri sonunda gün yüzüne çıktı. Bu poster aslında D23 için hazırlanmış fakat internet dünyasıyla paylaşılmamıştı. Disney’in Netflix’e rakip olacak bir internet platformuyla karşımıza çıkmaya... » devamı.

Spider-Man Far From Home kapağında Avengers Endgame göndermesi

Marvel ve Sony anlaşmazlığı devam ederken Spider-Man Far From Home filmi raflardaki yerini aldı. Filmin kapağındaki Avengers Endgame göndermesi ise dikkatlerden kaçmadı. Spider-Man: Far From Home’in Blu-ray versiyonu geçtiğimiz günlerde raflara çıktı. Bu blu-ray versiyon için de özel bir kapak çalışması hazırlandı.... » devamı.

sonraki sayfa >>
beni yukarı gönder
kupon