Tom Holland'ın Mark Ruffalo üzerinden Marvel savunması

Spider-Man’i canlandıran Tom Holland ağzından kaçırdığı Marvel detayları için Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo‘yu örnek göstererek kendini savundu. Bildiğimiz gibi Marvel Sinematik Evreni konusunda iki oyuncunun açıklamaları her zaman çok önemli. Bu iki oyuncu elbette Tom Holland ve Mark Ruffalo. O kadar önemli detayları ağızlarından... » devamı.

Thanos ve Galactus odaklı Avengers Endgame teorisi

Avengers Endgame sonrasında Marvel hayranlarının heyecan uyandıran teorileri devam ediyor. Son teori Thanos ve Galactus arasında enteresan bir bağ kuruyor. Gelecekteki filmlerde farklı ihtimallerin kapısını açıyor. Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘da Thanos sonsuzluk eldivenini tamamladı ve taşları evrenin yarısını yok etmek için kullandı.... » devamı.

Sony stüdyolarından sürpriz Spider-Man dizileri kararı

Marvel ve Sony arasındaki anlaşmanın son bulmasıyla birlikte Spider-Man odaklı planlarda ciddi bir değişiklik yaşanıyor. Bunlardan biri de yeni televizyon projeleri olacak gibi görünüyor. Normalde Örümcek Adam karakterinin sinema haklarının Sony stüdyolarına satıldığını bilmeyen kalmadı. Zamanında bu karakteri elden çıkartan... » devamı.

Spider-Man Far From Home kapağında Avengers Endgame göndermesi

Marvel ve Sony anlaşmazlığı devam ederken Spider-Man Far From Home filmi raflardaki yerini aldı. Filmin kapağındaki Avengers Endgame göndermesi ise dikkatlerden kaçmadı. Spider-Man: Far From Home’in Blu-ray versiyonu geçtiğimiz günlerde raflara çıktı. Bu blu-ray versiyon için de özel bir kapak çalışması hazırlandı.... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon