Lucifer 5. sezon 5. bölüm ile ilgili heyecanlandıran kritik açıklama

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon 5. bölüm için isim tahmin oyununu devam ettiriyor. Ancak gözden kaçmış olabilecek bir açıklama daha dikkat çekiyor. Lucifer 5. sezon, Netflix kütüphanesinde yer almak için çekimlerine devam ederken senaristlerin isim tahmin oyunu da hız kesmiyor bildiğiniz gibi. Geçtiğimiz günlerde 5. sezon 5. bölüm... » devamı.

Lucifer 5. sezon 5. bölüm ipucuyla gelen tek tahmin

Lucifer 5. sezon bölüm isimleri için tahmin oyunu beşinci bölümle de devam ediyor. Netflix dizisinin ipucu tek bir kişiyi işaret ediyor. Netflix favorisi Lucifer 5. sezon bölüm isimlerini ne yazık ki hala tahmin oyunuyla açıklamaya devam ediyor. Dördüncü bölümün ismi geçtiğimiz gün açıklanmış ve beraberinde bir... » devamı.

Lucifer 5. sezon 4. bölüm ismiyle gelen 'tavuk' bilmecesi

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon için yapılan “her hafta bir bölüm” açıklaması dördüncü bölümle devam ediyor. Yeni bölümün ismi bir kez daha bir kişiyi işaret ediyor. Netflix kütüphanesine veda etmeye hazırlanan Lucifer 5. sezon bölümlerinin çekimleri hız kesmiyor. Dizinin başlattığı küçük... » devamı.

Lucifer 5. sezon 4. bölüm için ilk ipucu

Netflix dizisi Lucifer 5. sezon öncesi bölüm isimleri için başlattığı oyunu sürdürüyor. Sırada dördüncü bölüm var. Netflix favorilerinden Lucifer 5. sezon için her bir bölümüne özel bir tahmin etme oyunu düzenleyecek gibi görünüyor. İlk iki bölüm için dizinin yaratıcısı Ildy Modrovich... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon