iPhone X'teki çiziklerden kurtulmanın kolay yolu [Nasıl yapılır?]

Oldukça pahalı ve şık bir görünüme sahip olan iPhone X de tıpkı her akıllı telefon gibi zaman içinde çiziliyor. Dolayısıyla bu premium görüntü zarar görüyoruz. Özellikle telefonun paslanmaz çelik kullanılan çerçevesi zamanla çizik içinde kalıyor. Eğer bu görüntü canınızı... » devamı.

iPhone X'daki kamera yeteneğini hedef alan video yayında [İzle]

Apple, iPhone X’un kamera yeteneklerine odaklanan yeni videoları paylaştı. Kısa bir süre önce paylaşılan reklamlarda olduğu gibi yeni reklam da iPhone X’daki portre aydınlatması özelliğine odaklanıyor. Portre Işığı, derinliği algılayan kameralardan ve yüz haritalama teknolojisindne yararlanarak gerçekçi stüdyo ışığı... » devamı.

'iPhone ile nasıl fotoğraf çekilir?' eğitici videoları yayında [Video]

Apple, iPhone ile nasıl fotoğraf çekilir adını verdiği öğretici videolarına yenilerini ekledi. Daha önceden “iPhone 7 ile nasıl fotoğraf çekilir” videolar ile küçük ipuçları veren Apple, kullanıcıların iPhone’larının kamera özelliklerinden yararlanmalarına yardımcı olmak için yeni videoları... » devamı.

Hayallerdeki iPhone X'i hayata geçiren iPhone SE 2 konsept çalışması [Video]

Apple‘ın zamanında küçük ekranlı telefon sevenlere özel olarak tasarladığı iPhone SE belli bir kullanıcı kitlesi elde etmeyi başardı. Öyle ki bu kullanıcılar iPhone X’in ufak versiyonu olacağını düşündükleri iPhone SE 2‘yi heyecanla bekliyor. Hazırlanan konsept çalışmaları ise hayallerdeki... » devamı.

iPhone X benzeri yeni Asus Zenfone 5'ten dikkat çeken teknik detaylar

Resmi olarak 25 Şubat tarihinde tanıtılacak yeni Asus Zenfone 5‘in bugün yeni teknik detayları ortaya çıktı. Eğer bunlar doğruysa telefon performans konusunda kullanıcıları üzmeyecek. Max ve Lite modelleriyle beraber lanse edilecek telefon, hatırlarsanız geçtiğimiz gün ilk defa canlı olarak görüntülenmişti. Bu noktada iPhone... » devamı.

iPhone X yüzünden Samsung'u bekleyen tehlike

Geçtiğimiz ay sizlerde iPhone X’un hayal kırıklığı yaratan satışlarından dolayı üretimin yarı yarıya düşürüleceğini paylaşmıştık. Bu karardan en çok etkilenenlerden biri de Samsung olmuştu. Samsung şimdi yeni arayışlarda. Apple, iPhone X satışlarında planladığı ivmeyi ne... » devamı.

İşte ilk görseliyle iPhone X benzeri yeni Asus Zenfone 5

Asus‘un 25 Şubat tarihinde MWC 2018 kapsamında tanıtacağı akıllı telefonlarından yeni Zenfone 5, ilk defa gerçek görseliyle karşımızda. Bu tasarım 2018’de sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Büyük ekranlı Max ve ailenin en altına konumlandırılacak Lite modelleriyle beraber tanıtılacak... » devamı.

Apple'dan uygulamalar için önemli uyarı

Teknoloji devi Apple‘ın geleceğe merhaba dedirten akıllı telefonu iPhone X, biliyorsunuz farklı bir ekran yapısına sahip. Özellikle çentiğiyle yeni uygulama tasarımları isteyen telefon, yakında daha çok destekli uygulamaya kavuşacak. Birçok kişinin sevdiği, birçok kişinin alıştığı, büyük bir kesimin de... » devamı.

iPhone'ların kilitlenmesine neden olan sorunla ilgili son gelişme

Apple, iPhone kullanıcılarını mutlu edecek bir açıklamada bulundu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre iMessage ve diğer mesajlaşma uygulamalarında yaşanan sorunun iOS 11.3’ten önce gelecek güncellemeyle çözüleceğini açıkladı. Mesajlaşma uygulamaların kilitlenmesini ve çökmesini sağlayan... » devamı.

2018 iPhone modellerinden dikkate değer son detaylar

Teknoloji devi Apple, 2018 için üç yeni iPhone üzerinde çalışma gösteriyor. Sektör içerisinden gelen son bilgiler ve analizler ise telefonlar hakkındaki yeni bilgileri gözler önüne seriyor. Tekrardan hatırlatmak gerekirse Apple‘ın 2018’de üç yeni iPhone satışa çıkartacağı söyleniyor. Bunlardan iki tanesinin... » devamı.

iPhone X benzeri yeni Asus Zenfone 5'e ilk bakış

Asus‘un 25 Şubat tarihinde MWC 2018 kapsamında tanıtacağı yeni akıllı telefonlarından yeni Zenfone 5, taslak tasarımıyla karşımıza çıktı. Max ve Lite modelleriyle beraber yakında zamanda netleşecek yeni Zenfone 5, ilk olarak iPhone X benzeri çentiği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çentik sayesinde ekranı yanlardan yukarıya... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon