Avengers ekibinden Hulk İngiliz siyasetine karıştı

İngiliz başbakanı Boris Johnson‘ın ülke politikasını Marvel karakterlerinden Hulk üzerinden anlatmasıyla birlikte işler karıştı. Karakteri canlandıran Mark Ruffalo kendini bir anda İngiliz siyasetinin ortasında buldu. İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılık süreci devam ederken siyasi ortam iyice karışmış... » devamı.

The Incredible Hulk bonus sahnesindeki Iron Man gerçeği

Marvel Sinematik Evreni’nde herkesin görmezden gelmeyi tercih ettiği The Incredible Hulk filminde Iron Man sürprizli bir bonus sahne yer alıyordu. Bu sahneye dair enteresan bir gerçek ortaya çıktı. Başrolünü Edward Norton’un üstlendiği The Incredible Hulk normalde Marvel Sinematik Evreni’nin temellerini atan işlerden biri olacaktı. Fakat bu hikaye Edward... » devamı.

Tom Holland'ın Mark Ruffalo üzerinden Marvel savunması

Spider-Man’i canlandıran Tom Holland ağzından kaçırdığı Marvel detayları için Hulk’a hayat veren Mark Ruffalo‘yu örnek göstererek kendini savundu. Bildiğimiz gibi Marvel Sinematik Evreni konusunda iki oyuncunun açıklamaları her zaman çok önemli. Bu iki oyuncu elbette Tom Holland ve Mark Ruffalo. O kadar önemli detayları ağızlarından... » devamı.

Marvel hayranlarının She-Hulk için istediği kadın oyuncular

Marvel stüdyolarının Disney+’ta izleyici karşısına çıkacak projelerinden biri de She-Hulk olacak. Hayranlar daha şimdiden bu karakteri hangi oyuncu canlandırmalı diye tartışıyor. Bazı isimler şimdiden ön plana çıkıyor. Marvel stüdyoları yakında pek çok farklı televizyon yapımıyla karşımıza... » devamı.

Marvel Fantastic Four üzerinden Hulk ile dalga geçti

Marvel’ın güncel olarak devam ettiği Fantastic Four çizgi romanında Avengers Age of Ultron’da Hulk için kullanılan bir cümle ile dalga geçiliyor. Aslında Avengers Age of Ultron filminde Hulk’ın ele alınış biçimi pek çok Marvel hayranı tarafından pek beğenilmemişti. Bunun en önemli sebebi ise Bruce Banner ve Natasha Romanoff... » devamı.

Scarlett Johansson'ın Hulk ve Black Widow yorumu

Son olarak Avengers Endgame filminde seyretme fırsatına kavuştuğumuz Scarlett Johansson yarım kalan Hulk ve Black Widow ilişkisi hakkında konuştu. Bildiğiniz gibi Avengers Age of Ultron filminden itibaren Bruce Banner ve Natasha Romanoff arasında bir yakınlaşmaya şahit olduk. İkilinin romantik bir ilişkiye başlama ihtimali kimi hayranları sevindirirken kimilerini... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon