Türkiye'deki Samsung Galaxy Note 8 kullanıcılarına Android 8.0 Oreo müjdesi

Aylar önce tanıtılan Android Oreo 8.0 güncellemesinde sonunda sıra Samsung Galaxy Note 8‘e geldi. Markalar bu süreçte biraz geride kalsa da sonunda Note 8 kullanıcılarının bekleyişi son buldu. Android Oreo 8.0 çıktığından beri akıllı telefon sahipleri için uzun bir bekleyiş başlamıştı. Pek çok model bu güncellemeye... » devamı.

Google Chrome'un dört gözle beklenen özelliği kesinlik kazandı

İnternet kullanıcılarının yoğun olarak kullandığı tarayıcılardan biri olan Google Chrome sunduğu yeniliklerle gündeme gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce yapılacak yeni güncellemeyle can sıkan internet sitelerinin hedef alınacağı söylenmişti. Sonunda fazlasıyla heyecanlanmamıza neden olan bu özelliğin önümüzdeki... » devamı.

Instagram için memnun edecek akış değişikliği

Popüler sosyal medya platformu Instagram, geçtiğimiz yıllarda kronolojik akış sistemini değiştirmiş ve bunun için kullanıcılardan çok tepki almıştı. Bu konuda geçtiğimiz gün bir açıklama yapan ve eskiye dönmeyeceğini belirten şirket, en azından süreçte bir güncellemeye gitti. Hatırlarsınız... » devamı.

Microsoft'un akıllı sanal klavyesi SwiftKey'de büyük değişim

Dünya genelinde 350 milyondan fazla cihazda aynı adlı yazılımıyla yer alan, sanal klavyede pazar lideri konumunda olan SwiftKey, Microsoft tarafından Nisan 2016’da satın alınmasından bu yana en kapsamlı güncellemesi olan SwiftKey 7.0’ı duyurdu. Yeni güncelleme ile SwiftKey, varolan Merkez (Hub) özelliğini Araç Çubuğu ile değiştiriyor.... » devamı.

Huawei P9 ve P9 Plus kullanıcılarını sevindirecek gelişme

Önümüzdeki günlerde P20 serisini tanıtmaya hazırlanan Huawei’den P9 kullanıcılarını mutlu edecek haber geldi. Huawei tarafından aktarılan bilgiye göre şirket, P9 ve P9 Plus modellerine çok yakında Android 8.0 Oreo güncellemesinin geleceğini açıkladı. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Huawei... » devamı.

WhatsApp'tan mesaj silme aciliyetini ortadan kaldıran yenilik

Kısa bir süre önce gönderilen mesajların silinmesine dair yeni özelliği duyuran ve pek çok kullanıcıyı memnun eden WhatsApp durmak bilmiyor. Yeni güncellemeyle birlikte yanlışlıkla gönderilen veya sonradan pişman olunan mesajları bir an önce silme aciliyeti ortadan kalkıyor! WhatsApp mesaj silme özelliğini geçtiğimiz sene duyurmuştu.... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon