Gümüşyakaspor'dan mükemmel başlangıç

Gümüşyakaspor'dan mükemmel başlangıç

TFF İstanbul 2. Amatör kümede mücadele eden Gümüşyakaspor ligin ilk hafta açılış maçında karşılaştığı Çatalca temsilcisi Örencikspor’u 6-0 yenerek lige iyi bir başlangıç yaptı. Çatalca Stadı’nda oynanan ve doksan dakikası konuk ekip Gümüşyakaspor’un oyun üstünlüğü... » devamı.

Gümüşyakaspor'da transfer bitmez

Gümüşyakaspor'da transfer bitmez

Yeni sezonun başlamasına günler kala Gümüşyakaspor transferlerine devam ediyor. Birbiri ardına yaptığı önemli transferlerle gündeme oturan Gümüşyakaspor bir yeni transfer ile daha gündeme geldi. Geçtiğimiz sezon Kılıçlıspor forması altında ter döken genç oyuncu Tufan Korkut’u da renklerine bağladılar.... » devamı.

Okan takımı kahvaltıda ağırladı

Okan takımı kahvaltıda ağırladı

TFF İstanbul 2. Amatör Kümede mücadele etmeye hazırlanan Gümüşyakaspor’da Başkan Murat Okan tüm kadrosunu ve yönetimini kahvaltıda ağırladı ve şampiyonluk sözü aldı. Hafta ligin ilk maçına çıkmaya hazırlanan Gümüşyakaspor, tüm teknik ekip, oyuncular ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kumsal... » devamı.

Gümüşyakaspor'dan bir transfer de hücum bölgesine

Gümüşyakaspor'dan bir transfer de hücum bölgesine

Yeni sezonun başlamasına bir hafta kala Gümüşyakaspor transferde adeta coştu ve İzzettinsporlu oyuncu Uğur Hendek ile anlaştı. TFF İstanbul 2. Amatör Kümede şampiyonluk için kadro kuran Murat Okan’ın Başkanlığındaki Gümüşyakaspor bir transfer daha yaptı. geçtiğimiz sezon İzzettinspor forması altında... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon