Google Chrome için ortaya çıkan önemli yenilikler

Google Chrome için önemli yenilikler ortaya çıktı. Sürekli olarak geliştirilen tarayıcı, her geçen gün daha gelişmiş hale geliyor. Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı Google Chrome, en son Canary sürümde görülen bir özellikle gündemde. Yakında herkes için kullanıma çıkacak... » devamı.

Android kullanıcılarının en çok eleştirdiği iOS özelliği Android'e geliyor

Android 9 dağıtımını sürdürürken, Android Q konuşulmaya başlandı bile. Görünen o ki, yeni versiyon kullanımı tamamen değiştirecek bir farklılık hazırlığında. iOS‘e geçiş yapan Android kullanıcılarının en büyük sıkıntısı, iPhone modellerinde geri tuşunun bulunmamasıydı.... » devamı.

PUBG Mobile'a beklenen 'zombi' güncellemesi [Video]

Popüler Battle Royale oyunu PUBG, mobil versiyonuna beklenen oyun modunu nihayet getirdi! Resident Evil 2 ile iş birliğine giden oyuna zombiler geliyor. Son birkaç haftadır yakın zamanda çıkan yeni rakibi Apex Legends’ın gölgesinde kalsa da PUBG Mobile tarafında oyuncuları çok heyecanlandıracak bir güncelleme yayınladı. Oyunun mobil versiyonu, Resident... » devamı.

Google Chrome için önemli güvenlik gelişmesi

Google Chrome kullanıcıları için önemli bir haber çıktı. Firma gizli mod konusunda gerçekten güzel bir adım atıyor. İşte detaylar; Google Chrome içerisinde Incognito modu adı verilen bir gizli sekme özelliği bulunuyor. Ancak bu modu uzun süredir suistimal eden bazı internet siteleri bulunuyor. Bu siteler kişilerin Incognito modu kullandığını... » devamı.

Google Chrome için kullanıcıları sevindirecek önemli yenilik

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı Google Chrome, Android tarafında yeni bir değişiklik ile gündemde bulunuyor. Bu değişiklik oldukça kullanışlı duruyor. Masa üstünde olduğu kadar mobil tarafta da çok popüler olan Google Chrome, yeni Android sürümünde önemli bir değişiklik getirmeye hazırlanıyor.... » devamı.

Türkiye'de teknoloji sektöründeki kadınları buluşturan etkinlik

Google Developer Group destekli, teknoloji, bişilim ve mühendislik alanlarında kadınları destekleyen “Women Techmakers” (WTM) etkinliğinin Türkiye ayağı için geri sayımı geri sayım başladı. Her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne yakın tarihlerde farklı ülkelerde düzenlenen Google Developer Group (GDG) destekli... » devamı.

Google'ın iOS için önce düzeltip sonra geri getirdiği YouTube sorunu

Google, iOS için geliştirdiği YouTube uygulamasında ilginç bir problem yaşıyor. 2018 iPad Pro kullanıcılarına yansıyan bu sorun önce düzeltildi sonra geri getirildi. Google, iOS için geliştirdiği YouTube uygulamasında bazı tasarımsal sıkıntılar yaşıyor. 2018 iPad Pro modelleriyle Apple’ın iPad tasarımında... » devamı.

Google'dan, Gmail kullanımını değiştirecek işlevsel özellik

Google popüler e-posta servisi Gmail için uzun zamandır beklenen güncellemeyi yaparak, kullanıcı dostu yenilikler getiriyor. Google nihayet Gmail için yeni bir düzenleme yayınladı. Popüler e-posta servisinin neredeyse hiç işlevsel olmayan özelliklerinden biri sonunda anlam kazanıyor. Tarayıcı versiyonunda yapılan yeni iyileştirme, “sağ klik”... » devamı.

Beş arka kameralı Nokia 9 PureView için Google'ın sızdırdığı üzen teknik detaylar

Beşli arka kamera sistemiyle çok ses getirecek Nokia 9 PureView, bu sefer Google tarafından sızdırıldı. Bu sayede modelin üzen teknik detayları da netleşti. ZEISS imzalı beşli kamera sistemiyle merak uyandıran Nokia 9 PureView, biliyorsunuz 24 Şubat tarihinde resmi olarak karşımıza çıkıyor. Avrupa’da yaklaşık olarak 750 – 800... » devamı.

Google Chrome'un Android sürümüne çok güzel destek

Google Chrome için Windows hem de Mac tarafında koyu arayüz modu geliyor. İşte bunun bir benzeri tarayıcının Android sürümünde de yer alıyor. En çok kullanılan internet tarayıcısı olarak geçen Google Chrome, yukarıda da söylediğimiz gibi hem Windows hem de Mac tarafında işletim sisteminin yerleşik koyu arayüz moduna destek... » devamı.

Android Q işletim sisteminin sevindiren güvenlik ve gizlilik özellikleri

Android Pie’ın üzerine gelecek bir sonraki ana sürüm Android Q, yavaş yavaş detaylanmaya devam ediyor. Bu sefer yeni güvenlik ve gizlilik özellikleri gündemde. 2019 içerisinde resmi olarak lanse edilecek Android Q, aktif olarak masada bulunuyor. Ön sürümleri derinlemesine incelenen işletim sistemi, kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. Geçtiğimiz... » devamı.

Heyecan verici yeni Google Haritalar özelliği geleceği hedefliyor

Popüler navigasyon uygulaması Google Haritalar, önemli bir özelliği için test aşamasını başlattı. Yeni özellik işleri kolaylaştırmayı amaçlıyor. En başarılı navigasyon uygulamaları arasında zirveye oynayan uygulamalardan olan Google Haritalar, şimdilerde artırılmış gerçeklik desteğini kullanıcılarla... » devamı.

Google Chrome için kullanıcılarını sevindirecek yeni destek

Google Chrome için kullanıcıları oldukça memnun edecek yeni bir detayın müjdesi daha verildi. Bu destek özellikle YouTube için güzel görünüyor. Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı olan Google Chrome, 73. sürümüyle yerleşik olarak klavyelerdeki medya tuşlarına destek verecek. Şu an üçüncü... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon