Banvit, B Grubu liderliği için sahaya çıkıyor! | #BGL

Banvit, B Grubu liderliği için sahaya çıkıyor! | #BGL

Basketbol Gençler Ligi’nin 18. ve birinci grup aşamalarının son hafta maçında Banvit, Galatasaray’ı grup liderliği için konuk edecek. Son maçında Demir İnşaat Büyükçekmece karşısında 69 – 105’lik skorla net bir galibiyet alan Banvit, B Grubu’nda liderlik için bugün saat 14.00’da Galatasaray sınavına... » devamı.

BEŞİKTAŞ'TAN MUSTAFA CENGİZ'E TEBRİK

BEŞİKTAŞ'TAN MUSTAFA CENGİZ'E TEBRİK

Dursun Özbek'i devirerek Galatasaray başkanlık koltuğuna oturan Mustafa Cengiz'e ezeli rakipten iyi dilek mesajı var. » devamı.

Mustafa Cengiz'in listesi

Galatasaray’ın yeni Başkanı Mustafa Cengiz’in seçimi kazanmasının ardından yönetim kurulu, denetim kurulu, sicil kurulu ve disiplin kurulunun asil-yedek üyeleri de belli oldu. » devamı.

GALATASARAY VE FENERBAHÇE'YE KÖTÜ HABER

GALATASARAY VE FENERBAHÇE'YE KÖTÜ HABER

“Seçimin kırılma noktası sağduyu'

Galatasaray’ın yeni başkanı Mustafa Cengiz, seçimin kırılma noktasının sağduyu olduğunu söyledi. Cengiz ayrıca Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas’ın Sportif AŞ’de çalışacaklarını açıkladı. » devamı.

Galatasaray tarihinde bir ilk!

Dursun Özbek’in isteğiyle erken düzenlenen olağanüstü genel kurulunda Galatasaray’ın yeni başkanı Mustafa Cengiz oldu Galatasaray’da göreve geldiği günden bu yana futbol takımına yapılan transferler, kulübün mevcut varlıklarının elden çıkarılması ve içine düşülen borç sarmalından... » devamı.

'Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak'

Galatasaray yeni başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılılarda bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi. » devamı.

Galatasaray'da başkan değişti

Galatasaray’da yeni yapılan seçimde toplam 1703 oy alan Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılıların 37. başkanı oldu. Dursun Özbek ise seçimde 1623 oy aldı. » devamı.

Kulüpler Birliği seçime gidiyor

Galatasaray’da gerçekleşen olağanüstü seçimli genel kurulda Dursun Özbek’in başkanlığı kaybetmesinin ardından Kulüpler Birliği de başkanlık seçimine gidecek. » devamı.

Dursun Özbek, rakibini tebrik edip salondan ayrıldı

Galatasaray başkanlık seçiminde 17. sandığından açılmasından sonra Dursun Özbek, Mustafa Cengiz’i tebrik etti ve daha sonra salondan ayrıldı. » devamı.

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz oldu

Galatasaray Kulübünün olağanüstü genel kurulunda başkan adaylarından Mustafa Cengiz, son sandık öncesi rakibi Dursun Özbek karşısında 146 oyla üstünlüğünü sürdürdü. » devamı.

MUSTAFA CENGİZ'İN ZAFERİNDEKİ ANAHTAR KELİME: MAYIS!

MUSTAFA CENGİZ'İN ZAFERİNDEKİ ANAHTAR KELİME: MAYIS!

Başkanlık yarışında 1703 oy alarak Dursun Özbek karşısında galip gelen Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın 37. başkanı oldu. Peki gün boyu neler yaşandı? » devamı.

MUSTAFA CENGİZ: 'BUNDAN BÖYLE HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK'

MUSTAFA CENGİZ: 'BUNDAN BÖYLE HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK'

Dursun Özbek'i geride bırakarak Galatasaray'ın 37. başkanı olan Mustafa Cengiz, balkon konuşmasında önemli mesajlar verdi... » devamı.

GALATASARAY'IN YENİ BAŞKANI: MUSTAFA CENGİZ

GALATASARAY'IN YENİ BAŞKANI: MUSTAFA CENGİZ

Olağanüstü seçimli genel kurrulda büyük sürpriz yaşandı! Mustafa Cengiz, güven tazelemek için seçime giden Dursun Özbek'i geride bıraktı... » devamı.

Galatasaray rakibini parkeden sildi! | Bilyoner.com KBL'de günün panoraması

Galatasaray rakibini parkeden sildi! | Bilyoner.com KBL'de günün panoraması

Bilyoner.com KBL’de günün panoraması Bilyoner.com KBL’de 15. hafta heyecanı başlarken oynanan beş karşılaşmayla yoğun ve keyifli bir gün de geride kaldı. Yarın oynanacak iki karşılaşmayla da hafta sona ermeden günün sonuçları şu şekilde belirlendi: Adana ASKİ 61-64 OGM Ormanspor Çukurova Basketbol 69-91 Yakın... » devamı.

8 sandık açıldı: Özbek önde

Galatasaray başkanlık seçimi oy sayımında 8 sandık geride kaldı. Mustafa Cengiz’in oyunu kullandığı 8 numaralı sandıkta kendisine 99, Dursun Özbek’e 74 oy çıktı. Toplamda ise Özbek 793’e 678 önde bulunuyor. » devamı.

MUSTAFA CENGİZ KİMDİR?

MUSTAFA CENGİZ KİMDİR?

Galatasaray'da 20 Ocak'ta yapılacak olan seçimde aday olacağını açıklayan Mustafa Cengiz kimdir? » devamı.

Deniz Ateş Bitnel'in lisansı askıya alındı

Süper Lig’de iki sezon önce Türk Telekom Stadyumu’nda oynanan olaylı Galatasaray-Trabzonspor maçını yönettikten sonra uzun süre maç alamayan daha sonra da B Klasman’a düşürülen hakem Deniz Ateş Bitnel’in lisansı askıya alındı. » devamı.

Galatasaray'da ilk sandık açıldı

Galatasaray’da başkanlık seçimi 1. tur oy sayımı ilk sandık sonucu belli oldu. Toplam 127 oyun kullanıldığı ilk sandıkta Dursun Özbek 68, Mustafa Cengiz ise 56 oy aldı. 3 oy geçersiz sayıldı. » devamı.

Scotty Hopson alacaklarına karşılık sözleşme fesih hakkını kullandı

Scotty Hopson alacaklarına karşılık sözleşme fesih hakkını kullandı

Galatasaray Odeabank’ın kısa forveti Scotty Hopson, alacaklarını tahsil edememesinden dolayı sözleşmesindeki fesih hakkını kullandı ve takımdan ayrıldı. Gazeteci Ali Can Yaycılı’nın haberine göre alacaklarının ödenmemesi sebebiyle sözleşmesinde bulunan tek taraflı fesih hakkını kullanan Hopson, takımdan ayrıldı.... » devamı.

<< önceki sayfa sonraki sayfa >>
beni yukarı gönder
kupon