Tesla Roadster ile 0'dan 100 km/s hıza 1,9 saniyede çıkmak nasıl bir duygu? [Video]

Elektrikli otomobil dünyasının süper spor modellerinden yeni Tesla Roadster, tasarımıyla nefesleri kesiyor. Otomobil performansıyla da akıl alacak gibi duruyor. Yeni Tesla Roadster, hatırlamak adına 0’dan 100 km/s hıza sadece ama sadece 1,9 saniyede çıkabiliyor. Üç motor üzerine kurulan ve dört çeker olan araç, 400 km/s hız yapabiliyor... » devamı.

İşte çarpışma testi; elektrikli Jaguar I-Pace ne kadar güvenli? [Video]

Euro NCAP test sonuçları merakla beklenen isimlerden birisi olan Jaguar I-Pace, elektrikli otomobiller arasında bu konuda soru işareti bırakmayacaklardan biri. Küresel bazdaki hemen her markanın içersinde bulunduğu elektrik dönüşümünde markasının öncelikli hamlesi olarak tanıtılan Jaguar I-Pace, geneli itibarıyla ilgi çekmeyi başardı.... » devamı.

Volkswagen, içten yanmalı motor üretiminin sonu için tarih verdi

Volkswagen içerisindeki önemli isimlerden Michael Jost, içten yanmalı son seri için tarih vererek, artık tam elektrikli döneme geçişi işaret etti. Son yıllarda skandalların odağında yer almasıyla birlikte gelecek planlamasında kapsamlı bir dönüşüme gitmesini beklediğimiz Volkswagen, geleneklerini değiştirmek için artık... » devamı.

Klasiklerde elektrik rüzgarı; Aston Martin Heritage EV

Geri dönüştürülebilir yapısıyla bir ilki barındıran elektrikli güç ünitesi; Aston Martin geleceğine ışık tutacak nitelikler barındırıyor. Klasik otomobillerin elektrikli olarak dönüşüme uğraması trendi git gide adından daha sık söy ettirmeye devam ederken, bunun daha çok İngiltere merkezli olarak... » devamı.

Tesla Model S ve otomatik pilot eşliğinde yaşanan ilginç olay

Tesla otomobil modelleri, dünyanın en gelişmiş otomatik pilot sistemi üzerine kuruluyor. Ancak bu sistem direksiyon başında uyuyabileceğiniz anlamına gelmiyor. Tesla Model S, Model X ve Model 3, uzun süredir gelişmiş otomatik pilot sistemleriyle donatılıyor. Bu sistem birçok kez gördüğümüz kadarıyla gerçekten çok iyi çalışıyor.... » devamı.

Audi e-tron GT için Avengers 4 sürprizi

Önümüzdeki yıl içerisinde vizyona girecek olan Avengers 4, Audi’nin elektrikli otomobil geleceği e-tron GT’nin de sahnesi olacak. Geçtiğimiz günlerde Lon Angeles Otomobil Fuarı kapsamında sahneye çıkartılan Audi e-tron GT, markasının 2020 planı olarak boy gösterdi. Porsche Taycan ile altyapı kardeşi olmasının bir getirisi... » devamı.

Tesla Model 3 hakkında çok şaşırtan detay

Tesla‘nın en önemli otomobili konumunda bulunan Model 3, ilginç bir haberle gündemde bulunuyor. Araç için karmaşık durumlar yaşanmaya devam ediyor. Tesla Model 3, başlangıcını 35 bin dolarlık fiyat etiketiyle yapmış bir otomobil. Ancak bu fiyat etiketi şu an için sunulamıyor. Çünkü Elon Musk’ın açıklamasına... » devamı.

Elektrik gücü, pist genleriyle birleşti; Nissan Leaf NISMO RC ile tanışın

Anavatanı olan Japonya’da tüm dünyanın karşısına çıkartılan Nissan Leaf NISMO RC, standart versiyonun barındırdığı potansiyeli de gösteriyor. Geride bıraktığımız temmuz ayı içerisinde yeni jenerasyonuyla karşımıza çıkan Nissan Leaf, elektrikli otomobil piyasasının en çok satış... » devamı.

200 beygir ve 395 Nm torkluk elektrik gücü ; ilk detaylarıyla 2019 KIA Soul EV

Amerikan versiyonunun ardından Avrupa pazarındaki versiyonunun ilk detaylarıyla karşımıza çıkan 2019 KIA Soul EV, Kona ile benzerlik gösterecek. Amerika’daki organizasyonda yeni jenerasyonuna kavuşan KIA Soul, elektrik kısmında da markasının önemli isimlerinden birisi olarak macerasına devam ediyor. Kardeş marka Hyundai’nin Kona modeline getirdiği... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon