O bir Honda, hayır o bir Tesla, hayır hayır o Teslonda! [Video]

Tesla otomobillerde kullanılan elektrikli motor altyapısı sektörün en iyileri arasında yer alıyor. Bu yüzden de bu altyapının kullanıldığı özel modifiye projeleri sürekli artış gösteriyor. Bunlardan bir tanesi olan Teslonda, elde edilen performansıyla nefes kesiyor. Teslonda, Jason Hughes tarafından kurulan HSR Motors şirketinden alınan... » devamı.

Çin'in en yeni otomobil üreticisi, 992 beygirlik elektrikli sedan ile ortalığı karıştırmaya hazırlanıyor

Cenevre’de sahne alacağı duyurulan LCVHI Venere, Çin’den çıkıp Avrupa pazarında başarı elde edebilecek bir model olacağının sinyallerini veriyor. Elektrikli otomobillerin doğurduğu yeni markalardan birisi olan Çin merkezli LCVHI, Cenevre Otomobil Fuarı’na katılacak dünya devleri arasından sıyrılma arayışı... » devamı.

Tesla Semi prototipinden 'yok artık' dedirten hızlanma videosu [İzle]

Elektrikli kamyon modeli Tesla Semi, şirket tarafından gerçek yol şartlarında test ediliyor. Bunlardan bir tanesinde çekilen kısa video ise koca bir yok artık dedirtiyor. Toplamda 500 kadar ön sipariş aldığı bilinen elektrikli kamyon Tesla Semi, tahmin edebileceğiniz üzere diğer kamyonlara hiç benzemiyor. Elektrik motorlarıyla inanılmaz bir tork sunan... » devamı.

Tesla Model X, karlı yolda 43 tonluk dev karşısında [Video]

Tesla‘nın daha çok aileler tarafından tercih edilen otomobil modeli Model X, yeri geldiğinde bu kimliğinin dışına rahatlıkla çıkabiliyor. İşte bunu gösteren örneklerden bir tanesi daha karşımızda bulunuyor. Zaman zaman birçok farklı araç ile kalkış yarışına sokulan elektriğin en kaslı hali Tesla... » devamı.

Ssangyong, 450 kilometre menzil sunan yeni elektrikli SUV projesiyle iddiasını ikiye katlıyor

Ssangyong’un Cenevre Otomobil Fuarı’nın ilgi çekmeye aday olarak karşımıza çıkarttığı e-SIV, önümüzdeki süreçle ilgili umut vadedici değerler sunuyor. Elektrikli otomobil furyasının belki de en çok yaradığı otomobil üreticilerinden birisi Ssangyong olacak. Bu zamana kadar Mercedes ile gerçekleştirilen... » devamı.

Volkswagen'in elektrikli ailesine 665 kilometre menzilli yeni üye: ilk detaylarıyla I.D. Vizzion

Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek olan Volkswagen I.D. Vizzion, başarılı teknik değerlerinin yanı sıra teknolojisiyle de gelecek beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. 2020 itibarıyla satışa sunmaya hazırlandığı elektrikli otomobil ailesi I.D.‘ye bu zamana kadar üç farklı segmentte konsept model dahil eden Volkswagen‘de... » devamı.

Maliye Bakanlığı'ndan elektrikli otomobillere getirileceği söylenen zam ile ilgili açıklama!

Sabah saatlerinde gündeme getirilen elektrikli otomobiller üzerindeki zam haberlerinin ardından, Maliye Bakanlığı sert bir açıklamada bulundu. Elektrikli otomobillerle ilgili birkaç saat önce sizlerle paylaştığımız haberde, Plan ve Bütçe Komisyonu torba tasarısının içeriğinde elektrikli otomobillerle ilgili yeni bir vergi düzenlemesine... » devamı.

Elektrikli otomobillere tartışma yaratan ÖTV zammı

Kısa bir süre önce gerçekleştirilen Plan ve Bütçe Komisyonu torba tasarının görüşmelerinin içeriğindeki ÖTV zammı, elektrikli otomobil fiyatlarına çok ciddi seviyelerde yansıyacak. Hemen her organizasyonda, üreticilerin geleceği niteliğini taşıyarak tanıtımı gerçekleştirilen elektrikli otomobillerin... » devamı.

2.000 kilometre menzile performans versiyonu gelirse; ilk detaylarıyla Techrules Ren RS

Çin merkezli ufak bir ekibin ikinci önemli adımı niteliğinde olan Techrules Ren RS, teknik detaylarıyla heyecan yaratmayı başardı. Otomobil meraklılarının hafızalarını biraz zorlamasıyla hatırlayabileceği Çin merkezli Techrules, 2017 yılının adından söz ettirmeyi başaran üreticilerden birisiydi. 2.000 kilometre menzil... » devamı.

Güçlendirilen elektrik motoru, yeni kişiselleştirme seçenekleri; işte 2018 Renault Zoe

İlk detaylarıyla Cenevre öncesi tanıtılanlar arasındaki yerini alan 2018 Renault Zoe, güncellenen motoruyla birlikte performans olarak bir seviye daha atladı. Renault’nun elektrikli otomobil geleceğinde güncel yükünü çekme görevini üstlenen süper mini aracı Zoe, her yeni yılla birlikte farklı bir açığını kapatıyor.... » devamı.

Elon Musk'ın Falcon Heavy ile uzaya attığı Tesla Roadster nerede?

Ticari uzay şirketi SpaceX, geçtiğimiz hafta tarihi bir adım atarak dünyanın mevcut en güçlü roketi Falcon Heavy ile önemli bir kalkış yapmıştı. Ancak biliyorsunuz bu kalkıştan çok roket ile uzaya gönderilen Elon Musk’ın Tesla Roadster’ı gündemi meşgul etti. Peki dünya dışına çıkan ilk... » devamı.

Tersine mühendislik için tam 185 bin euro ödenen Tesla Model 3, Alman mühendisleri şaşırttı

Elektrikli otomobil dünyası ve Tesla için en önemli otomobil modellerinden Model 3, geçtiğimiz haftalarda bir uçağın kargo bölümünde Almanya’ya giderken görüntülenmişti. Bunun arkasından ise tahmin edildiği gibi tersine mühendislik işlemi çıktı. 35 bin dolarlık fiyatıyla geniş kitleleri Tesla ve elektrikli... » devamı.

Geri sayım resmiyet kazandı; Mercedes'in seri üretime hazır ilk elektrikli EQ modeli Cenevre'de sahneye çıkıyor!

Konsept versiyonunun ardından soru işaretlerini üzerine toplamayı başaran Mercedes EQ, asfalta çıkmak için hazır haliyle sahne alacak. Mercedes’in iki yıl gibi kısa bir zaman zarfı içerisinde adeta seferberlik ilan ederek karşımıza çıkarttığı elektrikli otomobil konseptleri için artık seri üretime geçiş... » devamı.

Büyük kazada ortaya çıkan Tesla Model 3 sorunu için Elon Musk devrede

Tesla için en önemli otomobil konumunda bulunan Model 3, satın alan kullanıcılar tarafından artık aktif olarak trafikte kullanılıyor. Böyle olunca araç için kaza haberleri de geliyor. Böyle bir kazada ortaya çıkan Model 3 sorunu içinse Elon Musk önemli değişiklikler müjdeliyor. 35 bin dolarlık fiyatıyla geniş kitleleri Tesla... » devamı.

0'dan 100'e iki saniyenin altında çıkabilen Aspark Owl, asfalt testinde göz dağı verdi [Video]

Geçtiğimiz yılın en önemli girişimlerinden birisi olan Aspark Owl’ın devam eden test sürecinden paylaşılan görüntüler, iddiaların gerçekleşeceğine işaret ediyor. Japonya merkezli bir ekip tarafından dünyanın en seri elektrikli otomobili iddiasıyla tanıtımı gerçekleştirilen Aspark Owl ile tanışmamızın... » devamı.

Volkswagen; 'Apple'ın elektrikli otomobil tasarımı geleceğe rehberlik edebilir'

Geçtiğimiz günlerde Volkswagen’deki değişimle ilgili açıklamalarda bulunan Klaus Bischoff, belki de birçok kişinin beklemediği noktalara değindi. Yaklaşmakta olan Cenevre Otomobil Fuarı‘na elektrik geleceğiyle ilgili büyük bir sürpriz getireceğini duyuran Volkswagen‘de, geçtiğimiz yıldan hatırlayacağımız... » devamı.

Türkiye'ye gelmeye hazırlanan Tesla'dan büyük elektrikli otomobil başarısı

Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi Tesla, üretim konusunda ciddi sorunlar yaşamasına rağmen önemli bir kilometre taşını geride bırakmayı başardı. Bildiğiniz gibi şu an pazarda Model S, Model X ve Model 3 otomobilleriyle yer alan Elon Musk‘ın gözde şirketi Tesla, üretim konusunda önemli bir seviyeye ulaştı. Gelen... » devamı.

Türkiye'ye gelen Tesla'dan büyük elektrikli otomobil başarısı

Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi Tesla, üretim konusunda ciddi sorunlar yaşamasına rağmen önemli bir kilometre taşını geride bırakmayı başardı. Bildiğiniz gibi şu an pazarda Model S, Model X ve Model 3 otomobilleriyle yer alan Elon Musk‘ın gözde şirketi Tesla, üretim konusunda önemli bir seviyeye ulaştı. Gelen... » devamı.

Dyson'ın elektrikli otomobiliyle ilgili son bilgiler

Elektrikli süpürgeleri ve pervanesiz fanlarıyla tanınan İngiliz teknoloji şirketi Dyson’ın elektrikli otomobil üzerinde çalışma yaptığını geçtiğimiz yılın başında sizlere aktarmıştık. Dyson şirketinin kurucusu mühendis James Dyson, geçtiğimiz eylül ayında şirket çalışanlarına... » devamı.

Tesla'dan önce Türkiye'ye giriş yapacak elektrikli Jaguar I-Pace için geri sayım zamanı [Video]

Resmi tanıtım etkinliğine üç haftadan daha az bir zaman kalan Jaguar I-Pace, önümüzdeki yaz aylarından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak. 2016 yılında konsept bir otomobil olarak başlayan macerasını, önümüzdeki aydan itibaren seri üretime hazır haliyle gerçeğe dönüştürmeye hazırlanan Jaguar I-Pace,... » devamı.

sonraki sayfa >>
beni yukarı gönder
kupon