Peugeot elektrikli dağ bisikleti, otomobillere taş çıkartan menzille tanıtıldı

Fransa’da düzenlenen bisiklet fuarında gösterimi yapılan Peugeot elektrikli dağ bisikleti, iddialı menzil değeriyle dikkat çekiyor. Kullanıcıların son dönemlerde en çok ilgi gösterdiği sınıfların başında bisikletler var. Özellikle şehir içi ulaşımı için artık ciddi bir opsiyon olarak değerlendirmeye... » devamı.

FREY'den fiyatı, gücü ve performansı ile nefes kesen iki yeni elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dünyasına iki dikkat çekici model daha dahil edildi. Bu modeller FREY firmasında geliyor ve EX ile CC isimlerine sahip. İlk tanıtımları aslında daha önce yapılan bu elektrikli bisiklet modelleri, artık her açıdan detaylanmış ve satışa çıkmış durumda. Bu açıdan tekrar gündeme gelen iki modelden önce... » devamı.

Gücüyle fark yaratan yeni elektrikli bisiklet: Super Monarch [Video]

Elektrikli bisiklet dünyasına çok güçlü bir model dahil edildi. Araziye özel Super Monarch lanse edildi. İşte tüm detaylar; Elektrikli bisiklet pazarı her geçen gün daha büyük hale geliyor. Pazarın en yeni üyesi ise resmen tanıtılan Super Monarch oluyor. Bu model görebileceğiniz üzere daha çok arazi kullanıma yönelik... » devamı.

Gövde gösterisi; Yamaha'dan ses getiren elektrikli motosiklet ve bisiklet modelleri

Alanın en önemli isimlerinden Yamaha, Tokyo Motor Show 2019 kapsamında birçok yeni elektrikli motosiklet ve elektrikli bisiklet modeli tanıttı. Motosiklet dünyasının büyük ismi Yamaha, Tokyo Motor Show 2019’da adeta bir gövde gösterisi yaptı. Geleceğin elektrikli olduğunu iyi bilen firma, bu konuda birden fazla model hazırlamış. Bu modellerin ortak... » devamı.

Her bisikleti elektrikli bisiklet haline getiren dünyanın en ufak sistemi [Video]

Piyasada birçok elektrikli bisiklet bulunuyor. Ancak kişiler çıkarılan setler sayesinde isterlerse her bisikleti elektrikli hale getirebiliyor. İşte bunu sunan ürünlerin en yenisi Swytch‘ten geliyor. Elektrikli bisiklet modellerini popülerliğini artırıyor. Ancak biliyorsunuz gelişmiş birçok elektrikli bisikletin inanılmaz yüksek fiyatları bulunuyor.... » devamı.

Hem elektrikli bisiklet hem de elektrikli motosiklet; karşınızda LMX 64H

Son dönemde gördüğümüz en iddialı elektrikli bisiklet modellerinden birisi lanse edildi. LMX tarafından tanıtılan LMX 64H, aynı zamanda bir elektrikli motosiklet. Elektrikli bisiklet tarafı kadar elektrikli motosiklet tarafı da büyüyor. Özellikle büyük şehirler içerisinde ulaşımı değiştiren bu kişisel ulaşım... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon