Dairis Bertans: 'Bu akşam sahadan galibiyetle ayrılmak bizim için oldukça önemliydi'

THY EuroLeague’de bu akşam Baskonia’ya karşı 29 sayıyla oynayarak takımının kazanmasına yardım eden Darüşşafaka Doğuş oyuncusu Dairis Bertans, maç sonunda açıklamalarda bulundu. Galibiyet almalarının oldukça önemli olduğunu ve rakiplerine karşı koyabildikleri için mutlu olduklarını söyledi.... » devamı.

Blatt: 'Baskonia'ya karşı ilk maçta yapamadığımız şeyleri yapmayı hedefledik ve başardık'

Turkish Airlines EuroLeague’in 17. haftasında Baskonia’yı 98 – 89 mağlup eden Darüşşafaka Doğuş’ta Koç David Blatt, maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Takımı için oldukça önemli bir galibiyet aldıklarını söyleyerek açıklamalarına başlayan Koç... » devamı.

Sito Alonso: 'Rakibimize çok fazla üçlük atma imkanı verdik'

Saski Baskonia Koçu Sito Alonso, 98-89 kaybedilen Darüşşafaka Doğuş karşılaşmasının ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Darüşşafaka Doğuş’un kısa beşinin savunmada kendilerini fazlasıyla zorladığının altını çizen Sito, şunları söyledi: “Bu... » devamı.

Darüşşafaka Doğuş, Baskonia önünde galibiyet arıyor! | Maç önü notları #DDIBKN

Darüşşafaka Doğuş, Baskonia önünde galibiyet arıyor! | Maç önü notları #DDIBKN

THY EuroLeague 17. hafta mücadelesinde temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş, sahasında Baskonia Vitoria Gasteiz ile karşılaşacak. Bu maç öncesinde Darüşşafaka Doğuş, sekiz galibiyet alırken; Baskonia Vitoria Gasteiz, 11 galibiyet aldı. İki takım, Avrupa kupalarında daha önce bir kez karşılaştı. Sezonun ilk yarısında... » devamı.

Adrien Moerman: 'Takım olarak enerjimizi sahaya yansıtıp bu maçı kazanmalıyız' #DDIBKN

Turkish Airlines EuroLeague’de Baskonia takımını yarın akşam sahasında ağırlayacak temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş’ta başarılı oyuncu Adrien Moerman, maç öncesi açıklamalarda bulundu. Rakip Baskonia’nın sert bir takım olduğunu ve deplasmanda oynadıkları karşılaşmada zorlandıklarını... » devamı.

Darüşşafaka Doğuş, Baskonia karşısında galibiyet arıyor! #DDIBKN

Darüşşafaka Doğuş, Baskonia karşısında galibiyet arıyor! #DDIBKN

Darüşşafaka Doğuş Temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş, THY EuroLeague’de yarın akşam iki maç aradan sonra sahasına dönecek ve İspanyol rakibi Baskonia karşısına galibiyet için çıkacak. Daçka, Turkish Airlines EuroLeague’de ilk yarıyı sekiz galibiyet ve yedi mağlubiyetle kapatmış, geçen hafta... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon