Marvel neden yeni Avengers filmi duyurmadı?

Marvel stüdyoları dördüncü fazda yer alacak yapımları San Diego Comic Con‘da duyurdu. Peki neden yeni bir Avengers filmi açıklanmadı? Bildiğiniz gibi 2019 senesinde büyük merakla beklenen Avengers Endgame vizyona girdi. Hemen ardından gelen Spider-Man Far From Home filmiyle birlikte üçüncü faz son buldu. Marvel yakın gelecekteki planlarını... » devamı.

Avengers Endgame'in sonunda kırdığı büyük Avatar rekoru

Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan Avengers Endgame sonunda Avatar filminin büyük rekorunu kırmayı başardı. Böylece en çok izlenen film olarak sinema tarihine adını yazdırdı. Avatar vs Avengers Endgame Yönetmenliğini Russo kardeşlerin üstlendiği Endgame son yılların en çok merak edilen ve en fazla konuşulan... » devamı.

Avengers Endgame vazgeçilen karanlık Thanos planları

San Diego Comic Con etkinliklerinin başlamasıyla birlikte Avengers Endgame filmine dair enteresan detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de Thanos ile alakalı. Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan Avengers Endgame’in izlediğimizden farklı pek çok versiyonu olduğunu biliyoruz. Hem Russo kardeşler hem de senaristler doğru hikayeyi bulana kadar... » devamı.

Avengers Endgame'den çıkartılan Thor ve Rocket Raccoon sahnesi [İzle]

San Diego Comic Con ile birlikte Avengers Endgame filminden çıkartılan Thor ve Rocket Raccoon sahnesi izleyicilerin beğenisine sunuldu. Bu sahne CGI çalışmalarının tamamlanmamasıyla dikkat çekiyor. Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’de alıştığımızdan farklı bir Thor gördük. Tüm sevdiklerini kaybeden, üstüne de Thanos‘u... » devamı.

FaceApp ile Marvel oyuncularını yaşlandıran Avengers yıldızı

Son günlerde sosyal medyanın eğlencesi FaceApp oldu. Uygulamanın yaşlandırma filtresi kısa sürede büyük ilgi çekti. Avengers Endgame filminin yıldızı Jeremy Renner bu filtreyi Marvel stüdyolarındaki rol arkadaşlarını yaşlandırmak için kullandı. Bildiğiniz gibi bir süredir kullanıcıların kendi yüzünde... » devamı.

Captain America'nın yıldızı Chris Evans'tan Netflix filmi

Son olarak Avengers Endgame filminde seyrettiğimiz Chris Evans Netflix filmi The Red Sea Diving Resort ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Filmin Türkçe altyazılı fragmanı sonunda gün yüzüne çıktı. Fragmanında da belirtildiği üzere The Red Sea Diving Resort aslında gerçekten yaşanan olaylara dayanıyor. 1980’lerin... » devamı.

Tom Holland'ın eleştirdiği Spider-Man Far From Home hatası

Marvel ve Sony stüdyoları ortaklığında beyaz perdeye taşınan Spider-Man Far From Home filminde çoğunluğun dikkatinden kaçan bir mantık hatası bulunuyordu. Başrolü üstlenen Tom Holland bu hatayı ortaya koyup eleştiren isim oldu. Bildiğiniz gibi Far From Home direkt olarak Avengers Endgame filminin sonrasında geçiyor. Hatırlarsanız... » devamı.

Agents of SHIELD'dan Avengers Endgame'e 'zaman yolculuğu' ayarı

Marvel Sinematik Evreni’nde geçen Agents of SHIELD, Avengers Endgame’in zaman yolculuğu kurallarını baştan yazıyor. Bu durum hayranlar tarafından “ayar vermek” olarak yorumlandı. Bildiğiniz gibi Avengers Endgame filminde her şeyi değiştiren zaman yolculuğunun bulunması olmuştu. Kahramanlarımız geçmişe giderek sonsuzluk taşlarını... » devamı.

Guardians of the Galaxy yıldızının Avengers Endgame hayal kırıklığı

Guardians of the Galaxy serisinde Drax karakteriyle izleyici karşısına çıkan Dave Bautista karakterinin yaşayacağı Avengers Endgame hayal kırıklığını açıkladı. Bildiğiniz gibi Drax ile Guardians of the Galaxy vesilesiyle tanıştık. Farklı bir karakteri olan Drax‘ın en büyük hedefi ise ailesini öldüren ve hayatını... » devamı.

Avengers Endgame yönetmenlerinin sürdürdüğü Marvel gizemi

Avengers Endgame filminin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo kardeşler Marvel hayranlarını meraklandırmaya devam ediyor. İkilinin Twitter paylaşımları San Diego Comic Con’a işaret ediyor. Russo kardeşlerin uzun zamandır Marvel filmleriyle karşımıza çıktığı zaten bilinen bir gerçek. Hatta onların macerası Captain America Winter... » devamı.

Robert Downey Jr'ın sürpriz Avengers Endgame kazancı

Marvel Sinematik Evreni’nde Iron Man olarak karşımıza çıkan Robert Downey Jr, Avengers Endgame ile büyük bir kazanç elde edecek. Hem de bu durum filmin gişe başarısından kaynaklanıyor. Yaklaşık 11 sene önce temelleri atılan Marvel Sinematik Evreni‘nin en önemli isimlerinden biri Robert Downey Jr oldu. Iron Man karakteri pek çok maceranın... » devamı.

Avengers Endgame yönetmenlerinden gizemli Marvel paylaşımı

Avengers Endgame filminin yönetmenliğini üstlenen Joe ve Anthony Russo kardeşler Twitter üzerinden gizemli bir paylaşımda bulundu. Onların bu paylaşımı Marvel hayranlarının heyecanlanmasına neden oldu. Russo kardeşler uzun zamandır Marvel için çalışan isimler arasında yer alıyor. Onların Captain America Winter Soldier ile başlayan... » devamı.

Marvel'ın Avengers Endgame sonrası projesine Stranger Things takviyesi

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame sonrası projeleri ufak ufak şekillenmeye başlıyor. Bunlardan en gizemlisi ise The Eternals. Son günlerde filmin oyuncu kadrosuna Stranger Things ekibinden önemli bir takviye yapıldığı konuşuluyor. Aylar öncesinde gündeme gelen The Eternals serisi milyonlarca yıl öncesinde geçiyor. Bu proje temelde Celestials olarak... » devamı.

Avengers Endgame sonrası Agents of SHIELD teorisi

Avengers Endgame filminin izleyici karşısına çıkmasıyla birlikte Agents of SHIELD cephesinde işler biraz karıştı. Marvel hayranları bu karmaşanın arkasında farklı bir gerçeğin yattığına inanıyor. Bu inanç da yeni bir teorinin ortaya çıkmasına sebep oldu. Agents of SHIELD’ın normalde Marvel Sinematik Evreni’nde... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon