Avengers Endgame filminde değiştirilen Black Widow sahnesi

Avengers Endgame filminde gördüğümüz Black Widow ve Hawkeye sahnesinin aslında çok farklı olduğu fakat sonradan değiştirildiği ortaya çıktı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.... » devamı.

Avengers Endgame hayranlarını üzecek Stan Lee açıklaması

Bir süre önce hayata gözlerini yuman Stan Lee son sürpriz sahnesiyle Avengers Endgame filminde boy göstermişti. Bu filme dair üzücü bir yanın daha olduğu ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi Marvel dünyasında okuduğumuz, izlediğimiz pek çok karakterin arkasında Stan Lee yer alıyor. Yazdığı hikayelerle ve yarattığı... » devamı.

Avengers Endgame yönetmenlerinin Gamora kararsızlığı

Avengers Endgame filmi finaliyle birlikte kafalarda büyük soru işaretleri yarattı. Bunlardan biri de Guardians of the Galaxy ekibinden Gamora olmuştu. Yönetmenlerin kararsızlığı yaptıkları son açıklamaya da yansıdı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız... » devamı.

Avengers Endgame filminin düzelttiği Doctor Strange hatası

Doctor Strange filmi Marvel Sinematik Evreni’nin en kafa karıştıran işlerinden biriydi. Avengers Endgame’in gelişiyle birlikte hayranların merak ettiği sorular yanıt bulmuş oldu. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.... » devamı.

Avengers Endgame yönetmenlerinin orijinal Black Widow planı

Avengers Endgame yönetmenlerinin filme dair sessizliğini bozmasıyla birlikte Marvel dünyasında Black Widow karakterine dair planların çok farklı olduğu ortaya çıktı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.... » devamı.

Avengers Endgame'deki Stan Lee sürprizinin kamera arkası

Avengers Endgame filminde Stan Lee ‘nin Marvel Sinematik Evreni’ndeki son sürpriz sahnesi yer alıyordu. Filmin yönetmenleri Russo kardeşler bu sahnenin kamera arkasından bir fotoğraf paylaştı. Bildiğiniz gibi Stan Lee, Marvel dünyasındaki pek çok kahramanın yaratıcısı olan isim. Yarattığı süper kahramanlarla milyonlara ilham ve umut veren... » devamı.

Avengers Endgame yazarlarının Captain America planı

Avengers Endgame sonrasında izleyicilerin kafasında oluşan soru işaretleri teker teker yanıtlanıyor. Bu sorulardan biri ise Captain America ile alakalıydı. Bildiğiniz gibi Avengers Endgame’in finalinde Steve Rogers’ın geçmişe dönmesine şahit olduk. Sonsuzluk taşlarını yerine bırakmak için başlattığı macerası geçmişte... » devamı.

Marvel'ın vazgeçtiği Captain America Civil War hatası

Marvel stüdyolarının Captain America Civil War konusunda herkesi hayal kırıklığına uğratacak bir karar almaktan son dakikada vazgeçtiği ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi Civil War filmi Marvel Sinematik Evreni’nde önemli bir yere sahip. Spider-Man‘in bu dünyaya dahil olması Civil War sayesinde mümkün oldu. Bunun yanında Iron Man ve... » devamı.

Avengers Endgame yıldızının büyük pişmanlığı

Marvel Sinematik Evreni’nde Nebula karakteriyle karşımıza çıkan Karen Gillan Avengers Endgame filmine dair en büyük pişmanlığını açıkladı. Onun bu sözleri Doctor Who hayranlarını fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Karen Gillan aslında zaman yolcuğunu meselelerine pek uzak bir isim değil.... » devamı.

Avengers Endgame finalindeki Captain America kararının perde arkası

Avengers Endgame finalinde Captain America kalkanını ve ismini başka birine devretti. Peki bu kararın perde arkasında bizim görmediğimiz neler yaşandı? UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir. Avengers Endgame’in... » devamı.

Avengers Endgame filminin en duygusal sahnesinin kamera arkası görüntüleri

Yıllardır Iron Man’e hayat veren Robert Downey Jr. Avengers Endgame filminin en duygusal sahnelerinden birinin kamera arkası görüntülerini paylaştı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir. Avengers Endgame kamera... » devamı.

Marvel'ın paylaştığı Avengers Endgame'de Hulk sahnesi [Video]

Avengers Endgame filminin spoiler yasağının son bulmasıyla birlikte filme dair en büyük sürprizlerden biri olan Hulk paylaşılan ufak bir sahneyle karşımıza çıkıyor. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi... » devamı.

Avengers Endgame finalindeki Captain America gizemi

Avengers Endgame filminin spoiler yasağının hafta başında kalkmasıyla birlikte merak edilen detaylar da yanıt buluyor. Russo kardeşlerin yanıt verdiği sorulardan biri Captain America etrafında şekilleniyor. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler... » devamı.

Avengers Endgame filminden çıkartılan Thor ve Valkyrie sahnesi

Avengers Endgame filmine dair spoiler yasağının kaldırılmasıyla birlikte yeni detaylar ortaya çıkıyor. Yönetmenlerin açıkladığı son detay ise Thor ve Valkyrie karakteriyle alakalı çıktı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız... » devamı.

Avengers Endgame filminin büyük sırrına özel kod adı

Avengers Endgame filminin finaline dair en önemli sahnelerden birinin internete sızmasına engel olmak üzere özel bir kod isim kullanıldığı ortaya çıktı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir. Büyük... » devamı.

Robert Downey Jr'dan Avengers Endgame kamera arkası paylaşımı

Senelerdir Iron Man karakteriyle karşımıza çıkan Robert Downey Jr. Avengers Endgame için yasağın kalkmasıyla birlikte filmin kamera arkasından enteresan bir video paylaştı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.... » devamı.

Avengers Endgame yönetmeninden Iron Man itirafı

Iron Man Avengers Endgame’in en önemli karakteriydi desek, abartış olmayız. Özellikle karakterin son sahnesi akıllarda yer etmeyi başardı. Fakat görünen o ki bu sahne için Robert Downey Jr’ın ikna edilmesi gerekmiş. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız... » devamı.

Avengers Endgame filminden kesilen Iron Man sahnesi

Avengers Endgame filminin gündemden düşmesi pek kolay olmayacak gibi görünüyor. Şimdi de Russo kardeşlerin filmden çıkartmayı tercih ettiği Iron Man sahnesi ortaya çıktı. UYARI! Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi... » devamı.

Spider-Man Far From Home cephesinde yanlış çıkan söylenti

Avengers Endgame sonrasında spoiler dolu fragmanıyla karşımıza çıkan Spider-Man Far From Home cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Filme dair çok konuşulan söylentilerden birinin doğru olmadığı ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi Far From Home, Avengers Endgame sonrasındaki dünyaya ilk bakışımız olacak. Kahramanımız... » devamı.

Avengers Endgame yönetmeninden şaşırtıcı Batman filmi açıklaması

Avengers Endgame filminin yönetmenlerinden biri olan Joe Russo, Batman filmi konusunda şaşırtıcı bir açıklamaya imza attı. Onun bu sözleri çizgi roman uyarlaması sevenleri heyecanlandıracak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Russo kardeşler uzun süredir Marvel stüdyolarıyla birlikte çalışıyor. Captain America Winter Soldier... » devamı.

sonraki sayfa >>
beni yukarı gönder
kupon