Tesla Roadster ile 0'dan 100 km/s hıza 1,9 saniyede çıkmak nasıl bir duygu? [Video]

Elektrikli otomobil dünyasının süper spor modellerinden yeni Tesla Roadster, tasarımıyla nefesleri kesiyor. Otomobil performansıyla da akıl alacak gibi duruyor. Yeni Tesla Roadster, hatırlamak adına 0’dan 100 km/s hıza sadece ama sadece 1,9 saniyede çıkabiliyor. Üç motor üzerine kurulan ve dört çeker olan araç, 400 km/s hız yapabiliyor... » devamı.

Bir hayal kırıklığı daha; 2018 Jeep Wrangler çarpışma testi sonuçları açıklandı [Video]

Markasının ürün gamındaki en karakteristik model konumunda olan 2018 Jeep Wrangler, Euro NCAP testlerinde elde ettiği sonuçla şaşkınlık yarattı. Küresel tanıtımının üzerinden 1 yıl geçen 2018 Jeep Wrangler için yeni model yılı özellikle kaputun altında önemli gelişmeler içeriyordu. Bu zamana kadar hep... » devamı.

2019 Suzuki Jimny Türkiye fiyatı ve öne çıkan özellikleri [Video]

Tanıtımıyla birlikte büyük bir meraklı kitlesi oluşturmayı başlayan 2019 Suzuki Jimny, ilk paketleriyle birlikte Türkiye için hazır. Geride bıraktığımız eylül ayı itibarıyla Avrupa bazlı satışlarına başlanan 2019 Suzuki Jimny nihayet Türkiye pazarına da giriş yapıyor. Günümüze kadar gelen... » devamı.

Dacia Duster ve ailenin diğer üyelerinde Aralık ayı kampanyası

Fiyat/performans sınıfının en iddialı modeli konumunda olan Dacia Duster, markasının devam ettirdiği kampanya ile meraklılarıyla buluşacak. Geçtiğimiz ay içerisinde sürekli gündeme gelen kampanya hamlelerinin önemli isimlerinden birisi de şüphesiz Dacia oldu. Yenilediği Duster ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı... » devamı.

Citroen C3 Aircross ve C4 Picasso'dan önemli başarı

Carbuyer tarafından gerek okuyucular gerekse editörlerin değerlendirmekleriyle verilen ödüllerde Citroen ön plana çıkanlar arasında yer aldı. Yeni jenerasyon modelleri için değişimine gittiği karakteristik noktalar Citroen’e kademeli olara başarılar getiremeye devam ediyor. Yılın Otomobili 2018 için finalistler arasına girmeyi başaran... » devamı.

KIA da geliyor; Hyundai'den pickup modeliyle ilgili önemli açıklamalar

Kısa süre önce aileye dahil olan başarılı tasarımcı Luc Donckerwolke, merakla beklenen Hyundai pickup projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Diğer rakiplere cevap verebilmek adına “N” adı verilen performans departmanının kurulması, elektrik dönüşümü ve son olarak Palisade ile SUV dünyasının en tepesinde yapılan... » devamı.

Tesla Model S ve otomatik pilot eşliğinde yaşanan ilginç olay

Tesla otomobil modelleri, dünyanın en gelişmiş otomatik pilot sistemi üzerine kuruluyor. Ancak bu sistem direksiyon başında uyuyabileceğiniz anlamına gelmiyor. Tesla Model S, Model X ve Model 3, uzun süredir gelişmiş otomatik pilot sistemleriyle donatılıyor. Bu sistem birçok kez gördüğümüz kadarıyla gerçekten çok iyi çalışıyor.... » devamı.

Beklenen hamle; Android destekli ilk Volvo modeli belli oldu

Marka içerisindeki departman rolünden sıyrılarak yepyeni bir misyon yüklenen Polestar, Volvo multimedya sistemi içerisinde bir ilki beraberinde getirecek. Otomobillerine teknolojisinin entegrasyonu konusunda genellikle öncü hamleleriyle kendisinden söz ettiğimiz Volvo, multimedya sistem desteği konusunda bunu biraz daha ağırdan almayı tercih etti. Skype desteğini araçlarında... » devamı.

Bugatti Divo, Koenigsegg Regera ve niceleri; süper otomobiller ralli aracına döndü

İngiltere merkezli bir tasarım ekibi tarafından hayata geçirilen süper karakterli ralli otomobilleri, Bugatti Divo gibi pek çok yeni modeli merkeze alıyor. Ferrari Bugatti, Lamborghini ve Koenigsegg gibi örneklerini kolaylıkla artırabileceğimiz isimler, performans konusundaki limitleri her yıl yeni bir noktaya çekiyor. Maksimum hızın ötesinde artık en iyi sürüş... » devamı.

Tamamen kartondan yapılan neredeyse gerçek boyutlu Formula 1 aracı! [Video]

Formula 1 2018 sezonu kısa süre önce sona erdi. Şu an takipçiler büyük bir merakla 2019 sezonunun başlamasını bekliyor. The Q ise heyecanı artıracak bir şaşırtan çalışmayla karşımızda bulunuyor. YouTube’un son dönemde gördüğü en yaratıcı kanalların başında The Q geliyor. Takip etmenizi... » devamı.

Tesla Model 3 hakkında çok şaşırtan detay

Tesla‘nın en önemli otomobili konumunda bulunan Model 3, ilginç bir haberle gündemde bulunuyor. Araç için karmaşık durumlar yaşanmaya devam ediyor. Tesla Model 3, başlangıcını 35 bin dolarlık fiyat etiketiyle yapmış bir otomobil. Ancak bu fiyat etiketi şu an için sunulamıyor. Çünkü Elon Musk’ın açıklamasına... » devamı.

Sürüş ve karaktere hissedilir etki; karşınızda 2019 Honda HR-V Sport

Önümüzdeki yıldan itibaren satışa sunulacak olan 2019 Honda HR-V Sport, üzerinde barındırdıklarıyla sadece bir donanım paketi olmanın ötesine geçirilmiş durumda. Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında Amerika pazarı için bir hayli önem arz eden 2019 Passport‘u tanıtan Honda, Avrupa pazarı için de çalışmalarını... » devamı.

FIA GT Uluslar Kupası'nda Türkiye'den tarihi başarı

Son dönemlerde elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiğimiz Ayhancan Güven ve Salih Yoluç ikilisi, birincisi düzenlenen organizasyonda yüzümüzü güldürdü. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen FIA GT Nations Cup / FIA GT Uluslar Kupası’nda Türkiye’yi temsilen mücadele eden Salih Yoluç ve Ayhancan Güven,... » devamı.

Arazide daha yetenekli; 2019 Honda Passport ve öne çıkan özellikleri [Video]

Arazi dinamikleriyle Amerika pazarındaki kullanıcıların karşınıza çıkacak olan 2019 Honda Passport, teknik olarak elde ettiği değişimlerle dikkat çekiyor. Kısa süre önce yeni CR-V ile Türkiye’deki kullanıcıların karşısına çıkan Honda, Los Angeles Otomobil Fuarı’yla birlikte Amerika pazarındaki hamlelerini... » devamı.

Testler Türkiye'de yapılacak; Ford ve AVL arasında 'otonom konvoy' anlaşması

Ford Otosan ve AVL arasında gerçekleştirilecek çalışmalar araçların yakıt verimliliği ve güvenlik gibi noktalarda elini güçlendirecek. Ulaşımın geleceği olarak nitelendirilen sürücüsüz araçlarla ilgili gelişmeleri genellikle Amerika merkezli olarak görebiliyoruz. Binek segmentte özellikle son iki yıllık süreçte... » devamı.

İddialı tasarımı ve öne çıkan özellikleriyle Hyundai Palisade karşımızda [Video]

Los Angeles Otomobil Fuarı’nın en dikkat çeken otomobillerinden birisi olan Hyundai Palisade, önümüzdeki yıldan itibaren yollarda olacak. Hyundai ve KIA ikilisinini bir süredir Amerika pazarı bazlı olarak yürüttüğü çalışmalar, bizlere kısa sürede büyük bir “şeyin” geleceğini hissettirmeye başlamıştı.... » devamı.

Nefes kesen tasarım seri üretime taşındı; karşınızda Lincoln Aviator

Los Angeles Otomobil Fuarı’nda seri üretim versiyonuyla karşımıza çıkan Lincoln Aviator, markası için yepyeni bir meydan okuma olacak. SUV sınıfının en üst noktasında yer alan devasa ebatlardaki sınıfın gedikli temsilcisi olan Lincoln, tüketicilerin yoğun bir ilgi içerisinde olduğu alt sınıftaki hareketliliğe daha... » devamı.

Arazinin efsanesi beklenen dönüşümünü tamamladı; Jeep Gladiator pickup [Video]

Önümüzdeki yıldam itibaren satışlarına başlanacağı duyurulan Jeep Gladiator, çekiş ve yükleme gibi temel konularda sınıfın zirvesine yerleşecek. İçerisinde bulunduğu dünyanın en önemli ikonlarından birisi olan Jeep Wrangler, ilk jenerasyonundan günümüze kadar gelen süreçte pek çok farklı... » devamı.

Tesla otomobil sahiplerinden inanılmaz 'otomatik pilot' başarısı

Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi Tesla, biliyorsunuz araçlarında gelişmiş bir otomatik pilot sistemi sunuyor. İşte bu sistem ile alakalı önemli bir gelişme var. Tesla tarafından üretilen ve satışa sunulan son üç yıldaki araçların hemen hepsinde otomatik pilot donanımı yer alıyor. Bu konuda sektör lideri olan... » devamı.

beni yukarı gönder
kupon