Yeni jenerasyonda dört kapı dönemi; 2020 BMW 8 Serisi Gran Coupe

2020 BMW 8 Serisi Gran Coupe ile ebatsal ve kullanım sınırlarını ileriye taşıyan yeni jenerasyon, farklı kullanıcı kitlelerine de erişebilecek. Haziran ayının ilk haftası içerisinde yeni jenerasyon 8 Serisi’nin zirve noktası olan M8‘i tanıtan BMW, ailenin çeşitlendirilmesi konusunda hızlı adımlar atmaya devam ediyor. Kısa... » devamı.

Jeep Compass ve Jeep Grand Cherokee için özel haziran kampanyası

Takas desteği ve stok bitirme kampanyalarıyla kullanıcılarla buluşacak Jeep Compass ve Jeep Grand Cherokee, meraklılarının değerlendirebileceği bir süreçte. Yeni jenerasyonuyla Türkiye pazarına giriş yaptığı ilk dönem içerisinde büyük ilgi gören Jeep Compass, kendisine sahip olmak isteyenlerle kampanya üzerinden buluşmaya... » devamı.

FIAT Doblo ve FIAT Fiorino için meraklılarını ilgilendiren kampanya

Ticari araç sınıfının ülkemizdeki iki demirbaşı FIAT Doblo ve FIAT Fiorino, haziran ayı kampanyasıyla da araç sahibi olmayı düşünenlerle buluşuyor. Fiat Professional tarafından açıklanan ve haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanyada “uzatılmış garanti” maddesi ön plana çıkıyor. Bu seçenekle... » devamı.

Tahminler doğru çıkabilir; Hummer için yeniden doğuş ihtimali

General Motors kaynaklarının da doğrudan dile getirdiği Hummer geri dönüş süreci, uzun süredir etrafta dolanan elektrik ihtimaliyle kesişiyor. Hummer ile ilgili bu zamana kadar karşımıza çıkan güncel projelerin neredeyse tamamında modifikasyon dokunuşlarına şahit olduk. Askeri amaçlı tasarlanmasının bir getirisi olarak ciddi... » devamı.

2019 Suzuki Jimny için klasik Dakar Rallisi esintili modifiye paketi

Klasik yarış genleriyle donatılan 2019 Suzuki Jimny, pek çok farklı dönüşümünün ardından bu projeyle birlikte köklerine dönüş yapıyor. Türkiye macerası da geçtiğimiz aylarda başlayan 2019 Suzuki Jimny, özellikle tasarım konusunda getirildiği son noktada büyük beğeni topladı. Kullanıcıların... » devamı.

Aston Martin cephesinin merakla beklenen hiper otomobilinin ismi netleşti

Ortaklığın ilk modelinde olduğu gibi yine mitolojiden faydalanan Aston Martin, ortadan motorlu yeni canavarı için önemli bir adımı daha geride bıraktı. Red Bull Racing ile olan motor sporları ortaklığını Valkyrie modeliyle sokaklara hiper seviyede taşıyan marka, sürecin ikinci modeli için geri sayıma devam ediyor. İlk olarak geçtiğimiz... » devamı.

Paylaşılan son ipuçlarıyla KIA Seltos için geri sayım devam ediyor [Video]

Her geçen gün yeni bir üyenin ön plana çıktığı bir sınıfta mücadele edecek olan KIA Seltos, bu hafta içerisinde tüm örtülerinden kurtulmuş olacak. KIA üzerine yaptığımız son birkaç değerlendirmenin temel noktasın Ceed ailesine yeni bir boyut getirecek olan Xceed vardı. Artık pek çok üreticide gördüğümüz... » devamı.

Altı silindirle 414 beygir güç; 2020 Porsche 718 ailesi kontak açmaya hazır [Video]

Yeni geliştirilmiş makinesiyle performans meraklılarını memnun edecek 2020 Porsche 718, Spyder ve GT4 versiyonları üzerinden karşımızda. Ürün gamında kullanıcıları ilk selamlayan Porsche 718, yeni model yılıyla birlikte performans vitesini biraz daha artırmaya hazırlanıyor. Spyder ve Cayman GT4 modelleri üzerinden kullanıcılarla... » devamı.

Skoda beklentisinden önce netleşti; PSA grubundan Opel merkezli Türkiye yatırımı

PSA grubundan yapılan resmi açıklamayla netliğe kavuşan yatırımla birlikte, Avrupa pazarındaki yedek parça destek operasyonu için önemli bir hamle atılıyor. Türkiye otomobil piyasasıyla ilgili son dönemlerin hareketli süreçlerinin başında Volkswagen grubunun yatırımı geliyor. Skoda merkezli olarak yıllık 350.000 adetlik... » devamı.

Türkiye fiyatları ve donanımlarıyla DS 3 Crossback [Video]

Aradan geçen 9 ayın ardından ülkemizdeki rekabete dahil olan DS 3 Crossback, oldukça çekişmeli bir rekabetin yaşandığı premium kompakt SUV sınıfında yer edinecek. Geçtiğimiz yılın eylül ayında dünya prömiyeri gerçekleştirilen DS 3 Crossback, markasının her yıl bir model planlaması kapsamında Türkiye... » devamı.

Türkiye fiyatları açıklandı; 2019 Ford Tourneo ve 2019 Ford Transit Connect

Ülkemizdeki ticari araç sınıfının iki önemli üyesi 2019 Ford Tourneo ve 2019 Ford Transit Connect, yenilenen yüzüyle ülkemizdeki rekabete devam ediyor. Kompakt ticari araç ailesinde önemli revizyonlara giden Ford, ülkemizdeki hatırı sayılır kitlesinin ilgisini yenilikleriyle elinde tutmaya devam etmek istiyor. Yapılan güncellemeler kapsamında... » devamı.

Karşınızda en yeni uçan otomobil modeli: Aska [Video]

Firmalar bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz geleceği gerçeğe dönüştürmek adına çalışmaya devam ediyor. Burada özellikle uçan otomobil modelleri üstüne gidiliyor. Karşımıza çıkan en son uçan otomobil modeli Aska oldu. Amerika / İsrail girişimi NFT tarafından hazırlanan Aska, hem karada hem de... » devamı.

Performans dinamiklerinde bir adım ileri; karşınızda Alpine A110S [Video]

Yaklaşık 2 yılın ardından ileriye götürülmüş değerlerle donatılan Alpine A110S, dikkat çekici özellikleriyle meraklılarını bekliyor. Alpine A110, en son 1971 yılında üretilen versiyonuyla buluştuğu asfalta, çok uzun bir zamanın ardından 2017 içerisinde geri dönüş yaptı. Motor sporları karakterinin... » devamı.

Dünyanın 'en büyük' oyun konsolları için duyurulan yeni oyun ve içerikler [Video]

Elektrikli otomobil pazarına çağ atlatan Tesla, otomobillerinin yerleşik eğlence sistemini güncellemeye devam ediyor.Bu doğrultuda ilginç içerikler yolda. Tesla Model S, Model 3 ve Model X bünyesinde biliyorsunuz devasa ekranlar ve çok güçlü bilgisayar sistemleri yer alıyor. Bu konuda rakiplerinin çok ama çok önünde yer alan araçlar,... » devamı.

Fütüristik sürücüsüz Volvo kamyonlara ilk görev! [Video]

Dünyanın en önemli otomobil firmalarından Volvo, ticari taşımacılık tarafında da aktif olarak yer alıyor. Hatta şirket bu alanının geleceğini tasarlıyor. Volvo, kendi kamyon modellerini uzun süredir geliştiriyor. Ancak bunlar mevcut ihtiyaçlar için geleneksel yapıyı benimsiyor. Şirket esas olarak bir kabini olmayan otonom yani sürücüsüz... » devamı.

Havasız lastik teknolojisi devrimle gerçeğe dönüşüyor; Michelin Uptis [Video]

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin ve General Motors, sürdürülebilir hareketlilik için yeni bir teknolojiyle sürücülerin karşısına çıkıyor. Otomobillerin ilerleyişindeki temel bileşenlerin başında gelen lastikler, gelecekte kalıpların dışında niteliklere sahip olacağının sinyallerini çok... » devamı.

Seri üretime hazır; karşınızda tam otonom Volvo XC90

Uber ile uzun süreli devam eden koordineli çalışmaların ardından, Volvo XC90 için bugünden itibaren tam otonom deneyimi koşabiliyoruz. Sürücünün tamamen egale edildiği beşinci seviye otonom sürüş teknolojisi, geçtiğimiz yıllardaki denemelerin ardından artık çok daha yüksek sesle telaffuz edilir hale geldi. Gelecek planlarında... » devamı.

Scania imzalı geleceğin 'modüler' taşıma aracı [Video]

Taşımacılık konusunda bir dünya markası olan dev isim Scania, gelecek için de çalışmalar yapıyor. Burada karşımıza modüler konsept NXT çıkıyor. Birçok firma elektrikli ve otonom araçlar üzerinde çalışıyor. Ancak sürece genelde ticari açıdan yaklaşılıyor ve her amaç için... » devamı.

Sızıntıyla gelen değişimler; 2020 Renault Captur ilk kez karşımızda

Ortaya çıkan ilk görseli üzerinden iddiasını ortaya koyan 2020 Renault Captur, hatırı sayılır derecede sportif karaktere sahip olacak. Yeni jenerasyon Clio ile şu sıralar daha çok gündeme gelmesini beklediğimiz Renault, kısa vadede ailenin diğer üyeleriyle de bunu devam ettirecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde... » devamı.

Volvo imzasıyla dünyanın ilk otomobil ile bisiklet kaskı çarpışma testi [Video]

Volvo ve POC gibi iki İsveç merkezli üretici bir araya getiren testler sonucunda elde edilecek veriler, her iki cephe için de fazlasıyla önemli. Gelişen teknolojiyle birlikte güvenlik konusundaki hassasiyeti için yeni perspektifler geliştirmeye devam eden Volvo, otomobil dışındaki kullanıcı ve yayalar için de fazlasıyla özenli. Özellikle otonom sürüşe... » devamı.

sonraki sayfa >>
beni yukarı gönder
kupon